ru ua

Від цих продуктів ви почнете худнути: дієтолог дала простий список

Від цих продуктів ви почнете худнути: дієтолог дала простий список Дієтолог Ганна Гоголєва (фото: instagram.com/dietolog_gogoleva)

Після новорічних свят так і хочеться повернути вперту вагу "на місце", тож багато хто відразу сідає на дієту. Але жодні обмеження в харчуванні не потрібні, якщо додати до меню правильну їжу.

Дієтолог Ганна Гоголєва у своєму блозі про здорове харчування в Instagram дала список продуктів, вживаючи які, легко схуднути!

Отже, мій список продуктів для контролю ваги, хорошого травлення, очищення та схуднення (ох вже ці новорічні кілограми):

  • Ананас. Розщеплює непотрібні запаси жирів у тілі та полегшує перетравлення білків, позбавляє зайвої рідини.
  • Листова зелень. Позбавить набряклості, припухлості та залежності від солодкого.
  • Вода з лимоном. Якщо кислотність дозволяє, це найкращий засіб, щоб очистити організм, запустити травлення, привести до тонусу кишечник, очистити печінку.
  • Імбир. Допомагає збільшити вогонь травлення. Напої з імбиром через годину після щільної їжі допомагають позбавити тяжкості, покращують травлення.
  • Інжир. Допомагає вивести токсини з кишечника та очистити печінку.

Від цих продуктів ви почнете худнути: дієтолог дала простий списокЗелень (фото: pexels.com)

Чому просто не вибрати БАД чи ферменти чи іншу нісенітницю для схуднення? Та тому що біохімія тіла складніша!

Органіка завжди краща для організму. Наприклад, кальцій із добавок та камінців засвоюється в 10 000 разів гірше, ніж кальцій із рослин! Подумайте!

Від цих продуктів ви почнете худнути: дієтолог дала простий списокВода з лимоном (фото: pexels.com)

Так, якщо ви на Північному полюсі – і ні трави, ні овочів, ні фруктів немає, тоді вихід один прийом пігулок! Але якщо вам доступні супермаркети, то для підтримки організму завжди можна вибрати натуральні та природні продукти.