ua ru

Як правильно їсти десерти: дієтолог дала важливі поради тим,хто худне

Як правильно їсти десерти: дієтолог дала важливі поради тим,хто худне Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Дієтолог розповіла, коли краще вживати солодощі

Чисте харчування - це добре, можна довго і нудно виїжджати на силі волі, але всі ми люди і іноді бувають виключення і хочеться себе побалувати, і іноді це має сенс. Тому ми повинні розуміти, як краще та більш ефективно впровадити солодощі, до яких лежить душа (краще пп). Про те, як це зробити розповіла в Instagram дієтолог Ольга Усенко.

Якщо у вас 4-х разовий раціон, то ви спокійно можете дозволити собі 300 ккал віддати на десерт. Зазвичай це — 100 г будь-якого (навіть не пп-торта). А якщо це правильний десерт, то він теж впишеться в ці калорії (виняток – горіхові). Висновок: 100 г правильного десерту з'їсти можна без докорів совісті.

Коли краще їсти? Найкращий час — до 16:00.

1. З'їсти перед солодким салат зі свіжих овочів (без нічого і без м'яса/риби/сиру)
2. Просто з'їсти окремим перекусом щось правильне і смачне з кавою або чаєм

Як правильно їсти десерти: дієтолог дала важливі поради тим,хто худне
⠀Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Якщо говорити про правильні солодощі, то це не вода і вони теж мають калорії, давайте розберемося що ж це таке. Правильні (альтернативні) солодощі це:

  • хороший склад
  • смачно
  • не б'є по здоров'ю організму
  • не завдають шкоди фігурі
  • ситно

Для вибору правильного варіанту потрібно розуміти, від чого ви відштовхуєтесь і яку мету переслідуєте. Зазвичай, правильні солодощі трохи менш калорійні, ніж звичайні. І це зрозуміло, адже альтернативні варіанти солодкого, які нормально впливають на організм, не женуться за мінімум калорій.

Нагадаємо, раніше дієтолог Тіна Фіалкова розповіла все про вітаміні Д.

До речі, дієтолог Наталія Самойленко розповіла про зв'язок стресу і зайвої ваги і запропонувала способи боротьби з негативними проявами.