ru ua

27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"

27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе" Ліза Зайцева (фото: instagram.com/stereoolizaa)
Автор: Lite

Популярна українська актриса Ліза Зайцева, яка зіграла у 40-серійному ситкомі "Люся Інтерн" на каналі "Україна", зізнається: навіть під час роботи, коли зйомки тривають по 12-16 годин, встигає займатися спортом.

І якщо їй потрібно бути на знімальному майданчику о 7 годині ранку, вона виходить на пробіжку о 5-й.

Сьогодні 27-річна актриса вже правильно займається та харчується, але раніше вона не шкодувала себе, про що сама Ліза розповіла під час зйомок комедійного серіалу.

27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"

Ліза Зайцева - одна з героїнь серіалу "Люся Інтерн" (фото: instagram.com/stereoolizaa)

"Ще в університеті, коли почалися мої перші стосунки, хлопець сказав, що мені необхідно схуднути. Я сиділа на різних дієтах, мучила й знищувала себе. Потім відкрила для себе біг і вже п'ять років практикую пробіжки", - ділиться Ліза.

Але тоді, декілька років тому, через надмірні фізичні навантаження у зірки ситкому з'явилися проблеми зі здоров'ям. За словами актриси, соцмережі та мода нав'язують дівчатам і жінкам бути худою.

"У мене розлади харчової поведінки. Раніше я важила 45 кг і постійно вбивала себе тренуваннями. Хоча я знімалася, все одно займалася спортом вранці та ввечері. Однак це не говорило ні про ментальне, ні про фізичне здоров'я. Я постійно боролася з собою", - зізналася зірка серіалу "Люся Інтерн".

27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"

Ліза Зайцева у серіалі "Люся Інтерн", який показують о 18:00 з понеділка по четвер на каналі "Україна" (фото: instagram.com/stereoolizaa)

Завдяки психотерапії актриса змінила ставлення до себе. В її житті вже немає такого фізичного "катування", яким воно було раніше. До того ж коханий чоловік у всьому її підтримує.

"Щодня я чую від коханого: "Ти дуже красива!", "Ти приголомшлива!". Важливо, щоб поруч була людина, яка бачить вас справжньою й не сумнівається, що ви прекрасна", - говорить Зайцева.

27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"27-річна українська актриса шокувала зізнанням: "важила 45 кг і постійно вбивала себе"

Ліза Зайцева (фото: instagram.com/stereoolizaa)