ua en ru

Це правильно: учасник "Холостячки 2" чесно зізнався, чи є сценарій на шоу

Це правильно: учасник "Холостячки 2" чесно зізнався, чи є сценарій на шоу Олег Плахотнюк (фото: instagram.com/superolegodessa)
Автор: Styler

Шоу "Холостячки 2" зі Златою Огнєвіч наробило багато галасу в мережі – шанувальники жваво обговорювали розставання співачки і переможця реаліті бізнесмена Андрія Задворного. Учасники проекту підтримали співачку в нелегкий момент. Так, серед них виявився і фітнес-інструктор, підприємець Олег Плахотнюк.

А в інтерв'ю для YouTube-каналу BAHAREVA govorit спортсмен розповів секрети знімального процесу, які залишилися за кадром.

Олег згадав про першу вечірку, куди потрапив буквально з трапа літака. Чоловік встиг заскочити до перукаря, де заснув, а також швидко з'їздив за подарунком і букетом.

Це правильно: учасник "Холостячки 2" чесно зізнався, чи є сценарій на шоу

На першій вечірці Олег соромився і ніяковів (фото: instagram.com/superolegodessa)

"Я потрапив до кімнати передостаннім. Всі хлопці перезнайомилися, спілкувалися. Я не розумів, що відбувається. Я їхав непідготовленим взагалі. Я подивився 2 серії з Мішиною", - розповів Плахотнюк.

Бізнесмен заперечує наявність сценарію на проекті і запевняє, що все, що відбувається в кадрі – по-справжньому.

"Я розумію так, що шоу багатомільйонне, зрозуміло, що канал щось планував собі, але те, що відбувається в кадрі не заплануєш. Всі говорили, думали і робили так, як вони вважають за потрібне. Всі емоції були справжніми", - запевнив Олег.

Це правильно: учасник "Холостячки 2" чесно зізнався, чи є сценарій на шоу

Олег запевнив, що сценарію на шоу немає і все відбувається по-справжньому (фото: instagram.com/superolegodessa)

"Було все так організовано, що ми не знаємо, що буде завтра. І це правильно за емоціями. Ніхто заздалегідь нічого не проговорював. Ми не знали, де буде церемонія і коли ми повернемося додому", - зазначив він.

"Чесно, я думав, що щось перезняти можна буде, перезаписати. Дублів не було", -завірив фітнес-інструктор.

Олег згадав, як весь час носив з собою рюкзак зі змінним одягом і провіантом: банани, протеїнові батончики, вода. Пізніше чоловік заспокоївся, адже бачив, що організатори проекту постійно дбають про організацію повноцінного харчування учасників.

Також Плахотнюк згадав про свій невдалий пристрасний танець зі Златою, коли чоловік занадто активно демонстрував почуття до артистки, проодив по її тілу руками і порушив особисті межі Огнєвіч.

"Вона дуже симпатична дівчина, ми з нею близько, зав'язані очі додали пікантності. Десь щось я дозволив собі зайве, я потім попросив за це пробачення. Як в тумані, я в раж увійшов і розчинився просто. Я про камери забув. Десь я собі дозволив зайве, але в рамках гідного", - зазначив бізнесмен.