ru ua

"На який чорт вона мені потрібна?" Ображений учасник "Холостячки 2" різко поскаржився на несправедливість на шоу

"На який чорт вона мені потрібна?" Ображений учасник "Холостячки 2" різко поскаржився на несправедливість на шоу Андрій Задворний (фото: instagram.com/zadvornyi_andrii)
Автор: Styler

У п'ятницю, 8 жовтня, на каналі СТБ вийшов четвертий випуск романтичного реаліті "Холостячка 2". Учасники дивували Злату Огневич талантами та підготували для неї концерт, де демонстрували творчі здібності та вміння.

Один з претендентів на серце співачки, бізнесмен Андрій Задворний виступив зі стендапом – це був його дебют. Про те, як все відбувалося насправді, а також чому він образився після перемоги у творчому конкурсі, чоловік розповів у Instagram.

Він встиг "прожарити" Злату і деяких своїх конкурентів. Найбільше дісталося поліцейському з Кременчука Олександру Борзенку, який повернувся на проект після тижневої відсутності, та ще й пішов на побачення з Огнєвіч, отримавши заповітну бутоньєрку!

"На який чорт вона мені потрібна?" Ображений учасник "Холостячки 2" різко поскаржився на несправедливість на шоу

Андрій Задворний влаштував на сцені справжню "прожарку" конкуренту (фото: instagram.com/zadvornyi_andrii)

"Коли я сів писати жарти, мені було складно щось придумувати про інших хлопців, але про Сашу я за перші 40 хвилин видав 15 замальовок", - зізнався бізнесмен.

Задворний зазначив, що його конкурент повернувся на проект з викликом, а він цей виклик гідно прийняв.

"Я був упевнений, що мою "відповідь" оцінить, ні, не Саша, не в ньому справа, я хочу, щоб відповідь оцінила Злата", - поділився своїми очікуваннями підприємець.

Андрій висловився і про пристрасний танець Злати в пікантному спокусливому вбранні, який та подарувала всім учасникам дійства.

"Відкинувши забобони, наплювавши на засудження, вона просто танцює, ловить на собі десяток поглядів жадаючих її чоловіків. І їй це лестить, вона кайфує, і від цього азарт в очах палає яскравіше. Ні, вона танцює не для нас і навіть не "для нього", вона танцює для себе, і як же це збуджує", - поділився своїми відчуттями Андрій.

Пізніше Задворний вирішив висловити емоції, які буквально розривали його. Чоловіка обурило те, що побачення зі Златою у нього було досить давно, в реальному житті таких перерв у спілкуванні між двома симпатизуючими один одному людьми не спостерігається.

"Останнє моє побачення було 2 тижні тому! Адже так не буває в реальному житті, що б ти сходив на побачення з дівчиною, ви сподобалися один одному і все, 2 тижні мовчання - без листувань, без дзвінків, без побачень, Вибачте, але це якийсь сюр, так крім усього іншого, з нею ходять на побачення інші хлопці", - не приховував обурення Андрій.

Напруги додає ще й повна відсутність зв'язку із зовнішнім світом, через що час тягнеться нестерпно довго, а очікування здається особливо тяжким.

"Я використав можливість, виклався на максимум, розірвав грані зони комфорту і переміг у змаганні талантів. І що в нагороду? Бутоньєрка? Та на який чорт вона мені потрібна, якщо я 2 тижні не залишався з нею наодинці? Хіба це пропорційно? Хіба це справедливо?"- з образою висловився чоловік.

"На який чорт вона мені потрібна?" Ображений учасник "Холостячки 2" різко поскаржився на несправедливість на шоу

Андрій образився, що не отримав у нагороду за старання побачення зі Златою (фото: instagram.com/zadvornyi_andrii)

Андрій згадав, що на аналогічному побаченні в першому сезоні "Холостячки" Олександр Еллерт після перемоги в конкурсі здобув право на побачення з головною героїнею реаліті, тоді як його заохотили лише квіткою.

"Я, звичайно, радий тому, що Злата виділила мене, але я вважаю, що перемога гідна побачення. Не можу не згадати Еллерта і його Супер-приз. Тільки троянда ... Чому всього лише троянда?"- поділився своїми тяжкими думками чоловік.