ua en ru

Демі Мур, Дуа Ліпа, Кейт Бекінсейл та інші: топ-10 кращих образів Fashion Awards 2021

Демі Мур, Дуа Ліпа, Кейт Бекінсейл та інші: топ-10 кращих образів Fashion Awards 2021 Кейт Бекінсейл (фото: instagram.com/katebeckinsale)

29 листопада в лондонському Альберт-холі відбулася престижна премія Fashion Awards 2021. Подія вважається однією з найбільш значущих в індустрії і прирівнюється до американського Met Gala. Так що кількість зіркових гостей в розкішних образах на заході зашкалювала.

На червоній доріжці з'явилися Демі Мур, Ельза Хоск, Кейт Бекінсейл, Дуа Ліпа, Джіджі Хадід і багато інших. Милуємося найкрасивішими образами.

Знаменитості цього разу здивували різноманітністю аутфітів. Крім традиційних для подібних премій розкішних "голих" суконь з камінням, тут були і досить стримані образи. Наприклад, Дуа Ліпа прийшла в лаконічній чорній сукні. Кріс Дженнер також вибрала чорне плаття від Tommy Hilfiger, яке доповнила яскравим палантином в кольорах марки. Але і без різноманіття принтів, фактур і оригінальних ідей і не обійшлося.

Демі Мур, Дуа Ліпа, Кейт Бекінсейл та інші: топ-10 кращих образів Fashion Awards 2021Ельза Хоск (фото: instagram.com/hoskelsa)

Демі Мур, Дуа Ліпа, Кейт Бекінсейл та інші: топ-10 кращих образів Fashion Awards 2021Вінні Харлоу (фото: instagram.com/winnieharlow)Демі Мур, Дуа Ліпа, Кейт Бекінсейл та інші: топ-10 кращих образів Fashion Awards 2021Ромео Бекхем (фото: instagram.com/romeobeckham)

Габріель Юніон

Адріана Ліма

Кейт Бекінсейл

Біллі Портер

Кріс Дженнер

Дуа Липа

Демі Мур, Том Дейлі та Кім Джонс