ru ua

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото) Ці сумки зручні і не такі дорогі, як сумки всесвітньо відомих брендів (фото: колаж Lite)

Всі ми чули про it bags – дорогі сумки від всесвітньо відомих брендів, Hermès, Louis Vuitton, Chanel, Christian Dior вважаються еталоном стилю і коштують цілі статки.

Ці сумки виконані вручну з натуральних матеріалів, часто під замовлення. "Простому смертному" таку можуть і не продати, як мінімум, потрібно бути постійним клієнтом бренду.

А ось знаменитості завжди викладали за них непристойні суми: крім статусу, така сумка вважається відмінною інвестицією – з часом ціна на неї тільки зростає.

Але в 2022 на перший план виходить комфорт, екологічність і функціональність.

Поряд з сумками від визнаних модних будинків, все популярнішими стають вироби сучасних брендів, які підходять на кожен день, вони легкі і практичні, а ще – довговічні і, звичайно ж, стильні.

На які сумки воліють сьогодні витрачатися селебреті, розповів vogue.com.

П'ять багатообіцяючих брендів, які вже зараз змусили it bags "посунутися"

  • Porto

Ці сумки виконані вручну з найтоншої шкіри, що робить виріб практично невагомим. У такій сумочці багато не віднесеш, але найголовніше поміститься: ключі, телефон і карта. Деякі моделі, при бажанні, трансформуються в сумки більшого розміру.

Бренд швидко набув популярності серед жінок, які цінують розкіш, але комфорт і простота для них теж – не на останньому місці.

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)

Вартість такої сумки: близько $ 195 (фото: porto-studio.com)

В даний час представлені всього два розміри сумки, в чотирьох нейтральних кольорах. Творці обіцяють, що ніколи не стануть "створювати новизну заради новизни", захаращуючи тим самим планету ще більше. Респект!

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: близько $ 250 (фото: porto-studio.com)

  • Savette

Авторка цих сумок Емі Зурек зізнається, що відчула: світу не вистачає розкішних сумок з мінімалістичним дизайном, але без відчуття анонімності, як у позачасових брендів, на зразок Hermès.

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: близько $ 2 150 (фото: porto-studio.com)

Тому відмінними рисами сумок стали нестандартна фурнітура з впізнаваною застібкою і форма, хоча зустрічаються серед сумок і цілком класичні моделі.

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: близько $ 1735 (фото: net-a-porter.com)

Принцип "менше, але краще" теж близький Зурек, моделей сумок не так багато, вони легко трансформуються завдяки ремінцю. Бренд не прагне випускати колекцію за колекцією, віддаючи перевагу якості.

  • Mas

Авторці Mas, нової лінії структурних шкіряних сумок, є близьким тренд на повільну моду, що захопив світ. Бренд виробляє обмежені партії сумок, а для виробів обирає матеріали від етичних постачальників.

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: близько $ 1200 (фото: themasfamily.com)

Кожна сумка робиться вручну, на переконання дизайнера, це надає виробу цілісності і довговічності, чим не інвестиція?

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: близько $ 1200 (фото: themasfamily.com)

  • Neous

Перша сумка цього бренду побачила світ в 2017 році. Жіночні сексуальні лінії виробів відразу ж привернули до себе увагу знаменитостей. Потім прийшли геометричні форми, які також "розлетілися" по соцмережах найстильніших модниць. І понеслося!

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)

Вартість такої сумки: близько $ 695 (фото: net-a-porter.com)

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)

Вартість такої сумки: близько $ 455 (фото: net-a-porter.com)

Вироби відрізняються витривалістю, натуральна шкіра обробляється незалежними майстрами з використанням вікових традиційних технологій. Тож таку сумочку теж можна залишити в спадок, чому ні?

  • Advene

Advene – це натуральні матеріали, ретельно продумані деталі, а також етичне виробництво. При виготовленні сумок використовуються інноваційні технології, а вилучення відходів є одним з пріоритетів бренду.

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: $ 395 (фото: advenedesign.com)

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: $ 445 (фото: advenedesign.com)

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)

Серед шанувальниць бренду Кендал Дженнер (фото: instagram.com/advene_design)

Лаконічна і сучасна лінія сумок ніколи не вийде з моди: Edge – класична сумка через плече, продумана конструкція якої дозволяє легко поміщатися під пахвою; Trench – сумка плоскої форми, яка ідеально підходить для упаковки речей; Age – сумка з довгою ручкою і трикутною кишенею, що за допомогою магнітної застібки розкладається в зручну сумку-відро. У комплект входить плечовий ремінь для додаткової універсальності.

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Вартість такої сумки: $ 495 (фото: advenedesign.com)

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Кендал Дженнер (фото: instagram.com/advene_design)

Прихильницями бренду давно стали Хайлі Бібер і Кендал Дженнер.

Не Birkin єдиною: сучасні бренди сумок, які знаменитості вибирають носити в 2022 (фото)Хайлі Бібер (фото: instagram.com/advene_design)