ua en ru

У сукні-"дощику": Дженніфер Лоуренс показала найоригінальніше вбрання для вечірніх виходів

У сукні-"дощику": Дженніфер Лоуренс показала найоригінальніше вбрання для вечірніх виходів Дженніфер Лоуренс (фото: Getty Images)

Напередодні в Нью-Йорку відбулася світова прем'єра фільму "Не дивися вгору" від режисера Адама Маккея. Подія пройшла за всіма законами жанру, зібравши виконавців головних ролей і гостей у вечірніх образах.

Головні ролі у фільмі зіграли Леонардо Ді Капріо і Дженніфер Лоуренс, яка чекає дитину від свого чоловіка Кука Мароні. Це перший вихід у світ актриси після оголошення про вагітність, і вона постаралася зробити його яскравим.

31-річна актриса з'явилася на червоній доріжці у вечірній сукні Dior з довгими плісированими рукавами, по всьому периметру розшитій блискітками і бісером. Вони створювали ілюзію потоків води і нагадували класичний новорічний дощик. Завершували образ прикраси Tiffany & Co, лаконічна низька укладка і макіяж в нейтральних відтінках.

Ді Капріо був одягнений в класичний образ для світських подій: його лук склали чорний костюм, біла сорочка і синя краватка. Цікаво, що як Дженніфер, так і Леонардо на вечір прийшли без своїх других половинок.