ru ua

Казково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образі

Казково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образі Наталя Водянова (фото: instagram.com/natasupernova)
Автор: Lite

Модель влаштувала черговий благодійний вечір свого фонду

Наталя Водянова давно залишила активну модельну діяльність, у пріоритет поставивши більш важливі для неї речі – благодійність. Філантроп і мама п'ятьох дітей організувала свій фонд «Оголені серця», який займається питаннями допомоги дітям з особливостями розвитку. Щоб зібрати кошти на численні проекти свого дітища, модель регулярно проводить заходи, гостями яких стають зірки, колеги, друзі та впливові особистості зі світу моди і шоу-бізнесу.

Казково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образіКазково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образі

Модель на балу свого фонду (фото: instagram.com/natasupernova)

Цього разу свято було влаштовано в Женеві. Модель як завжди постаралася показати кожну його деталь, знімаючи численні сторіз. Також Водянова виставила галерею зі своїм розкішним, продуманим до дрібниць образом. Для івенту вона підібрала плаття свого улюбленого червоного кольору з запахом, розшите паєтками. Довжиною до щиколоток, з довгими рукавами, воно було досить закрите, але розріз додав пікантну нотку – при ходьбі воно оголювало стрункі ноги Наталі. Ідеальним доповненням до лука стали червоні босоніжки на шпильці.

Казково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образіКазково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образі

Наталя Водянова захопила незвичайним вбранням (фото: instagram.com/natasupernova)

В доповнення до образу модель одягла вишукані прикраси від Chopard – сережки і кільця з великими каменями. Зачіску їй зробили об'ємну і лаконічну, розпустивши волосся по плечах. «Я одягнена в червоне, а це значить, що дзвонить @nakedheartfoundation... Дякую за ще одну вдалу ніч і всім, хто прийшов нас підтримати. Не можу дочекатися, щоб повернутися до Женеви», – написала захоплена зірка.

Казково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образіКазково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образіКазково красива: Наталія Водянова підкорила ідеальною фігурою в розкішному вечірньому образіНаталя Водянова у відмінній формі (фото: instagram.com/natasupernova)

Фанати відразу ж почали писати Наталії свої коментарі з приводу її образу і стрункої фігури, називаючи «найкрасивішою», «фантастичною» і «казково красивою». Що ж, важко посперечатися.