ua en ru

Немов подруги: 47-річна Ванесса Параді і 21-річна Лілі-Роуз Депп підкорили Париж стильними образами

Немов подруги: 47-річна Ванесса Параді і 21-річна Лілі-Роуз Депп підкорили Париж стильними образами Лілі-Роуз Депп (фото: instagram.com/lilyrose_depp)
Автор: Lite

Ванесса Параді і в її юна дочка Лілі-Роуз Депп, яка пішла по стопах батьків, стали головними героїнями світських хронік.

Вони відвідали показ Chanel, який пройшов в рамках Тижня моди в Парижі. Як мати, так і дочка виглядали просто чудово, чим неймовірно порадували фанів.

Вони вибрали стильні вбрання і з задоволенням позували фотографам на червоних доріжках.

Немов подруги: 47-річна Ванесса Параді і 21-річна Лілі-Роуз Депп підкорили Париж стильними образамиНемов подруги: 47-річна Ванесса Параді і 21-річна Лілі-Роуз Депп підкорили Париж стильними образами
Мати і дочка виглядали однаково розкішно (фото: instagram.com/lilyrose_depp)

Лілі-Роуз одягла джинси, кроп-топ, що оголив її живіт, і рожевий твідовий жакет, в руки 21-річна посланниця будинку взяла сумочку йому в тон. Ванесса підібрала для виходу чорні атласні штани, а також чорно-білий жакет з орнаментом, який доповнила чорним намистом. Обидві вони були у відмінному настрої, багато сміялися і насолоджувалися увагою.

Немов подруги: 47-річна Ванесса Параді і 21-річна Лілі-Роуз Депп підкорили Париж стильними образами

Ванесса і Лілі-Роуз порадували спільним виходом (фото: instagram.com/ofivetv)

Дочка Джонні Деппа встигла запостити пару фото разом зі своєю знаменитою мамою у своїх Instagram-сторіз, подякувавши Chanel за запрошення на шоу. Спільні фото мами і дочки вже встигли наробити шелесту в мережі. Шанувальники не можуть намилуватися красою обох, а ще відзначають, як відмінно виглядає Ванесса. Виглядали вони з дорослою дочкою, немов подруги.

Нагадаємо, дочка Ванесси Параді і Джонні Деппа обожнює відверті вбрання. Саме їх вона обирає найчастіше під час виходів на червону доріжку. Так що цього разу вона була одягнена досить скромно.