ua en ru

Немов сестри: 39-річна Алессандра Амбросіо захопила молодістю на фото з дочкою

Немов сестри: 39-річна Алессандра Амбросіо захопила молодістю на фото з дочкою Алессандра Амбросіо з донькою (фото: instagram.com/alessandraambrosio)
Автор: Lite

Модель показала нове спільне фото

Алессандра Амбросіо опублікувала нове фото з дочкою Анею Луїзою, якій нещодавно виповнилося 12 років. На знімку мама і дочка позують в однакових купальниках, демонструючи розкішні фігури і свою надзвичайну схожість. Волосся, очі, брови, посмішка, струнке тіло... Здається, дівчинка перейняла від мами всі найкращі риси. А завдяки тому, що Аня Луїза помітно підросла, а 39-річна Алессандра не змінюється вже років так 10, виглядають вони, немов подруги чи сестри.

Немов сестри: 39-річна Алессандра Амбросіо захопила молодістю на фото з дочкоюНемов сестри: 39-річна Алессандра Амбросіо захопила молодістю на фото з дочкою
Алессандра і Аня Луїза (фото: instagram.com/alessandraambrosio)

"Мама і дочка. Це зв'язок, відчутний, як ні з ким іншим", - написала Амбросіо під фото. Таким чином колишній "ангел" Victoria's Secret прорекламувала нову лінію власного бренду купальників Gal Floripa. До речі, у зйомках кампанії взяла участь і дочка співзасновниці марки. Так що фотосесія вийшла сімейною і неймовірно милою. Колекція точно буде мати успіх у фанатів!

Немов сестри: 39-річна Алессандра Амбросіо захопила молодістю на фото з дочкоюНова колекція створена для мам і дітей (фото: instagram.com/galfloripa)

Нагадаємо, Аня Луїза вже давно стала пробувати себе в модельному бізнесі, беручи участь у фотосесіях у відомих фотографів. А нещодавно дівчинка разом з мамою і братом знялася для популярного жіночого журналу Elle. До речі, всі троє продемонстрували не лише свою "фірмову" сімейну красу, але і любов до спорту і рухливого способу життя. Спокуслива матуся разом з дітьми показали масу рухів з гімнастики і йоги. Надихає!