ua en ru

Терміново купити: Емілі Ратаковскі демонструє ідеальну фігуру в трендовій сукні

Терміново купити: Емілі Ратаковскі демонструє ідеальну фігуру в трендовій сукні Емілі Ратаковскі (фото: instagram.com/emrata)
Автор: Lite

Емілі Ратаковскі підкорила новим виходом у світ. Модель вирушила на прогулянку в наймоднішому літньому платті. Так що, якщо ви ще не встигли придбати собі щось подібне, терміново виправляйтеся!

Дівчина виглядає неймовірно мило і в той же час спокусливо.

Емілі для прогулянки вже майже літнім містом підібрала білу міні-сукню з оборками, рукавами-ліхтариками, відвертим декольте і мереживом. Варіації даної моделі є у маси зіркових модниць. Підбираємо собі до смаку!

З аксесуарів Емілі прихопила сонцезахисні окуляри, яскраву сумочку-багет їм в тон, великі сережки-кільця, а також підвіску. Виглядала молода мама стильно і спокусливо, прикувавши до себе увагу всіх папараці світу. До слова, Ратаковскі показала і нові знімки зі своїм сином.

Терміново купити: Емілі Ратаковскі демонструє ідеальну фігуру в трендовій сукніТерміново купити: Емілі Ратаковскі демонструє ідеальну фігуру в трендовій сукніТерміново купити: Емілі Ратаковскі демонструє ідеальну фігуру в трендовій сукніЕмілі Ратаковскі обожнює білі сукні (фото: instagram.com/emrata; instagram.com/harpersbazaarukraine)