ru ua

Стильно і комфортно: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала універсальний кежуал-лук на осінь

Стильно і комфортно: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала універсальний кежуал-лук на осінь Роузі Хантінгтон-Уайтлі (фото: instagram.com/rosiehw)

Зірка повернула улюблену рубрику фанатів

Роузі Хантінгтон-Уайтлі давно не радувала шанувальників своєю популярною рубрикою, в якій демонструє трендові образи. Хоча фанати щоразу просять повернути її. І ось британська ікона стилю здалася. Правда, поки що кохана Джейсона Стетхема показала лише один образ, зате він підійде всім.

Стильно і комфортно: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала універсальний кежуал-лук на осінь

Новий лук моделі (фото: instagram.com/rosiehw)

Роузі виклала фото у своїх сторіз, давши шанувальникам розглянути її новий аутфіт в деталях. Його склали класичні сині джинси, які вона поєднала з білим топом. Зверху 33-річна супермодель одягла куртку-сорочку світлого відтінку, пошиту на зразок джинсових піджаків. Взуття молода мама вибрала жіночне – босоніжки з квадратним носком бежевого відтінку давно є фаворитом Хантінгтон-Уайтлі. З ними ідеально поєднувалася за кольором середніх розмірів сумка. Останній штрих – сонцезахисні окуляри-авіатори і незвичайне кольє із золотистого металу. Волосся Роузі уклала в недбалу зачіску.

Стильно і комфортно: Роузі Хантінгтон-Уайтлі показала універсальний кежуал-лук на осіньРоузі обожнює стильні речі (фото: instagram.com/rosiehw)

Також у своїх сторіз знаменитість продемонструвала новий ролик, в якому вона навчає мистецтву макіяжу. Цього разу популярна модель показала, як зробити вечірній мейк-ап з акцентом на очі, виконавши мерехтливі smoky.

Нагадаємо, Роузі створила свою власну лінію косметики Rose Inc. На однойменній платформі вона також робить інтерв'ю з майстрами індустрії та іншими відомими особистостями. B туторіалах Хантінгтон-Уайтлі часто сама демонструє, як використовувати ті або інші продукти свого бренду.