ua en ru

Взяти на замітку: Кейт Міддлтон вийшла в світ у сукні з наймоднішим принтом осені

Взяти на замітку: Кейт Міддлтон вийшла в світ у сукні з наймоднішим принтом осені Кейт Міддлтон з чоловіком (фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge)
Автор: RBC.UA

39-річна Кейт Міддлтон знову вийшла в світ: цього разу герцогиня вирушила в Університетський коледж Лондона. Там вона обговорила з експертами їх нові дослідження "Діти 2000-х".

Для візиту дружина принца Уільяма вибрала стильне вбрання від доступного бренду, яке можна у всіх деталях розглянути в її блозі.

"Наше раннє дитинство формує наше доросле життя, і знання того, що впливає на цей критичний час, має основоположне значення для розуміння того, що ми як суспільство можемо зробити для поліпшення нашого майбутнього здоров'я і щастя.

Знаменне дослідження @UCL "Діти 2020-х" продемонструє важливість перших п'яти років і надасть розуміння найбільш важливих аспектів раннього дитинства, а також факторів, які підтримують або перешкоджають позитивним результатам протягом усього життя", - розповіли докладніше про захід на сторінці королівської сім'ї.

Взяти на замітку: Кейт Міддлтон вийшла в світ у сукні з наймоднішим принтом осеніКейт Міддлтон на зустрічі (фото: instagram.com/dukeandduchessofcambridge)

Кейт з'явилася на публіці в чорно-білій картатій сукні від Zara. Довжиною трохи нижче колін, з поясом на талії, рукавами-ліхтариками і бантом на грудях, вона виглядала елегантно і стильно. Так що демократичні бренди, які часто вибирає британська ікона стилю, можуть виглядати виграшно і дорого. Завершили лук Кейт сірі туфлі на високих підборах від Hugo Boss, сережки з дорогоцінними каменями і чорна захисна маска.