ua en ru

Аліну Гросу засікли в обіймах російського актора: співачка заінтригувала заявою

Аліну Гросу засікли в обіймах російського актора: співачка заінтригувала заявою Аліна Гросу (фото: facebook.com.GrosuOfficial)

Українська співачка Аліна Гросу опублікувала анонс нового кліпу на пісню "Полотенце". На кадрах з нового відео вона стоїть з російським актором Романом Полянським. Парочка обіймається і ніжно один на одного дивиться. Прихильники відразу ж запідозрили роман між Аліною і росіянином.

Кадри з'явилися на сторінці Instagram Гросу.

Аліну Гросу засікли в обіймах російського актора: співачка заінтригувала заявоюАліну Гросу засікли в обіймах російського актора: співачка заінтригувала заявоюАліну Гросу засікли в обіймах російського актора: співачка заінтригувала заявоюАліна Гросу і Роман Полянський (фото: instagram.com/alina_grosu)

Гросу вирішила підігріти чутки про романтичні стосунки і опублікувала чорно-білий знімок, на якому актор цілує її в чоло.

"Відповідь не очевидна?" – запитала артистка.

Аліну Гросу засікли в обіймах російського актора: співачка заінтригувала заявою

Гросу відповіла на чутки про роман з росіянином (Скріншот)

У коментарях до серії фото шанувальники написали Аліні масу компліментів і зазначили, що вони з Романом мають чудовий вигляд, як пара.

  • Яка ви гарна пара, може, ви вже нарешті одружитеся.
  • Вони будуть разом, я знаю.
  • Яка красива пара, я не знаю і не вникала разом ви чи ні. Але, по-моєму, на фото прекрасно видно, що ви створені одне для одного.
  • Яка красива пара, чекаю весілля!