ua en ru

Автор Орла і Решки показав, як виглядає його будинок у Бучі після окупантів: дякую "русскому миру"

Автор Орла і Решки показав, як виглядає його будинок у Бучі після окупантів: дякую "русскому миру" Як виглядає будинок Євгена Синельникова в Бучі (колаж РБК-Україна)

Режисер і ведучий популярного проекту про подорожі "Орел і Решка" Євген Синельников показав, що залишилося від його будинку в Бучі після приходу туди росіян.

Знімки він показав в Instagram.

Знімки опублікував кадри, які він зробив до і після вторгнення окупантів.

На одному фото щаслива сім'я Синельникова обіймається, стоячи на сходинках, що ведуть в яскраву вітальню. На іншому - повністю зруйнована сходи, розбита стіна будинку, обвалилася стеля.

"Дякую "русскому миру", що "врятував" нашу сім'ю від жахів життя в Україні. Ось тепер заживемо!"- підписав фотографії ведучий.

Автор Орла і Решки показав, як виглядає його будинок у Бучі після окупантів: дякую "русскому миру"Так виглядав будинок Синельникова до окупантів (фото: instagram.com/synelnykov_yevgen)

Автор Орла і Решки показав, як виглядає його будинок у Бучі після окупантів: дякую "русскому миру"Автор Орла і Решки показав, як виглядає його будинок у Бучі після окупантів: дякую "русскому миру"Ось так будинок в Бучі виглядає зараз (instagram.com/synelnykov_yevgen)