ru ua

В Україну увірвуться снігові зливи та сильні морози: які області постраждають

В Україну увірвуться снігові зливи та сильні морози: які області постраждають Погода в Україні (колаж: РБК-Україна)

Погода в Україні буде непогожою в найближчі кілька днів

Погода в Україні принесе зливи упереміш зі снігом, а також сильні морози в деяких області. Синоптики прогнозують, що погода істотно зіпсується вже на цьому тижні.

Так, згідно з прогнозом Українського гідрометцентру, приморозить до -11 вночі на Сході вже 19 листопаді, а 20-21 у частину областей нагрянуть зимові опади.

У найближчій перспективі 17 листопада буде хмарно. На Заході і в Одеській області очікується дрібний дощ, а на Сході і в Києві - невеликий сніг. Температура сьогодні від +3 до -3 вдень, вночі від +1 до -4 градусів. Виняток становитимуть Захід, Одеська область і Крим. Тут +6+10 градусів вдень, а вночі 0... +6 градусів.

У Києві сьогодні -1... +1 вдень і вночі. Можливий сніг.

В Україну увірвуться снігові зливи та сильні морози: які області постраждають

Погода в Україні 17 листопада (скрін: meteo.gov.ua)

18 листопада проясниться. Дощ можливий лише в Одеській області. Температура вдень від -3 до +5, вночі від 0 до -6 градусів. Виняток становитимуть західні області та Крим з +4+9, вдень +1+4 вночі. На Закарпатті вдень і зовсім +9+11 градусів.

У Києві вдень +2+4 градуси, вночі від 0 до -2 градусів. Опади не передбачаються.

У четвер, 19 листопада, знову ясна погода. Температура на Заході +5+9 вдень, вночі +1+4. На Сході - найхолодніше - вдень від +1 до -1, а вночі -7... -9 морозу. На інших територіях вдень від +1 до +5 градусів, вночі 0... -2 (в Одеській області вночі +1+3 градуси).

У Києві 19 листопада без опадів. Вдень +2+4, вночі від 0 до -2 градусів.

В Україну увірвуться снігові зливи та сильні морози: які області постраждаютьВ Україну увірвуться снігові зливи та сильні морози: які області постраждають

Погода в Україні 18-19 листопада (скрін: meteo.gov.ua)

20 листопада сильні дощі, місцями зі снігом накриють західну Україну. На Півдні - дощі, а в Дніпропетровській області - зі снігом. Температура по країні вирівняється: вдень від -1 до +4 (крім Півдня та Закарпаття з +4+7 градусів), вночі очікується від 0 до -5 градусів. На Заході та Півдні вночі від -1 до +5 градусів.

У Києві в п'ятницю опади малоймовірні, вдень 0... +2, вночі 0... -2 градуси.

21 листопада сильні дощі зі снігом вірогідні в Центрі і на Сході. На Заході і Півночі - сніг. Опади малоймовірні на Півдні, Волинській і Рівненській області. Температура в цей день вдень від -1 до +4, вночі - до -3 градусів. Тепліше буде на Півдні +4+7, вдень +1+5 вночі.

У Києві в суботу 0... +2, вночі 0... -2, можливий сніг.

В Україну увірвуться снігові зливи та сильні морози: які області постраждаютьВ Україну увірвуться снігові зливи та сильні морози: які області постраждають

Погода в Україні 20-21 листопада (скрін: meteo.gov.ua)

Раніше синоптики дали прогноз до кінця 2020 року, розповівши, коли будуть морози і чи варто на Новий рік чекати сніг.

Також ми писали, що в листопаді нас чекає затяжна магнітна буря.