ru ua

На ці знаки Зодіаку обрушиться лавина щастя у 2021 році

На ці знаки Зодіаку обрушиться лавина щастя у 2021 році Гороскоп 2021 (фото: freepik)

Гороскоп на 2021 рік обіцяє деяким знакам Зодіаку справжню лавину щастя, яка обрушиться на них і віднесе у світ незабутніх пригод, романтики, достатку. Хто в рік Білого металевого Бика буде пити з рогу достатку - читайте в нашому матеріалі.

Астрологи назвали тільки чотири знаки Зодіаку, яким планети будуть сприяти в різних сферах у 2021 році, пише rsute.

Овен

На Овнів щастя звалиться вже в січні 2021-го. Вас чекає просування по кар'єрних сходах. Але з новою посадою додасться і відповідальності, відповідно, працювати доведеться більше. Для цього вам знадобиться більше сил і енергії. Важливо не опускати руки і наполегливо трудитися, і ваші зусилля помітить начальство

Багато Овнів зможуть нарешті здійснити найзаповітнішу мрію - придбають власне житло. Якщо родичі запропонують допомогу - не відмовляйтеся. Адже разом з нерухомістю налагодиться і особисте життя. А одиноким Овнам новий рік обіцяє зустріч другої половинки.

Телець

У Тельців щаслива смуга почнеться вже з початком весни. В цей час ви почнете помічати, що ваші плани здійснюються. У тих, у кого є борги, зможуть з ними зрештою розрахуватися і зажити спокійно. Кар'єра не буде стояти на місці, а якщо ви в пошуку роботи, чекайте вигідних пропозицій.

Влітку вас чекає грошовий прибуток і ті, хто мріє про власний бізнес, нарешті зможуть приступити до реалізації планів. Але будьте обережні: є ризик спустити фінанси на непотрібні речі. Астрологи також не рекомендують давати в борг, інакше можете зіпсувати відносини. Але й брати в борг не варто. Щоб стати щасливими, представникам знаку не потрібно відмовлятися від чогось нового.

Близнюки

Близнюки зможуть стати щасливими тільки з приходом літа. Саме в цей період ваше життя почне змінюватися в кращу сторону. У вас може з'явитися надійна людина, яку ви сприймете як друга. Але незабаром все зміниться, адже дружба може перерости у щось більше.

З фінансами у представників знаку ніяких проблем не очікується. Якщо Близнюки зможуть правильно розпорядитися грошима, то незабаром зможуть значно розбагатіти. Але це вдасться далеко не всім. Така перспектива в житті точно буде по душі авантюрним представникам знака. Особливо вдалим у фінансовій сфері буде кінець 2021 року.

Терези

У 2021 році Терези знайдуть щастя. Вже з самого початку року ваші бажання почнуть здійснюватися. Коло спілкування Терезів значно розшириться, ви зможете знайти впливових людей, які допоможуть досягти багато чого. Успіх чекає також у фінансовій сфері. Вам можуть повернути борг, на що ви навіть не розраховували.

Ті Терези, у яких є свій бізнес, зможуть розширитися. Досягнуть успіху ті, хто пов'язаний з політикою і будівництвом. Головне - не переставати працювати. Астрологи настійно не рекомендують представникам знака виставляти напоказ свої доходи, адже це може негативно на них відбитися.

Відзначимо, що раніше відомий український астролог склала персональний гороскоп на 2021 рік для Овна, розповівши про зміни, які чекають вогненний знак Зодіаку в новому році.

Крім того, астрологи назвали знаки Зодіаку, які зустрінуть справжнє кохання до кінця 2020 року.