ua en ru

Остапчук розповів про свою нову роботу: з нетерпінням чекаю початку

Остапчук розповів про свою нову роботу: з нетерпінням чекаю початку Фото: Володимир Остапчук вестиме шоу "Співають всі" (instagram.com/vova_ostapchuk)
Автор: Lite

Ведучим унікального музичного талант-шоу "Співають всі" - адаптації грандіозного проекту за всесвітньо відомим форматом All Together Now - буде Володимир Остапчук.

Про те, чого ведучий чекає від нового шоу каналу "Україна", і чому зважився на такий крок, він розповів у коментарі нашому виданню.

За словами шоумена, після успіху шоу "Маска" він вже встиг скучити за драйвом великої сцени.

"Маска" стала справжньою сенсацією на українському телебаченні, тому, коли глядачі побачили мене в рекламі нового співочого проекту, просто засипали питаннями про нього. Нарешті я можу розкрити таємницю - так, я стану ведучим унікального вокального шоу "Співають всі" на каналі "Україна", - сказав Остапчук.

"Популярний міжнародний формат, сто членів журі і всі співають - уявляєте масштаб нашого нового проекту?"- додав Володимир і зізнався, що з нетерпінням чекає початку зйомок, щоб "знову зустрітися з телеглядачами і подарувати їм неймовірні емоції і океан гумору".

Що відомо про цей ТБ-проєкт

"Співають всі" уже називають "найнароднішим вокальним шоу", адже вперше в історії українського ТБ талант учасників оцінюватиме ціла сотня експертів.

На грандіозну сцену виходитимуть представники різних музичних напрямів - професіонали й аматори, дорослі та діти - аби вразити своїми співочими вміннями якомога більше членів журі.

"Це грандіозний проєкт, який вражає своїми масштабами. Вперше долю учасників талант-шоу вирішуватиме не одна людина, не чотири, а одразу сто! А очолить це унікальне журі легенда українського шоу-бізнесу", - кажуть організатори.

Як буде проходити шоу

У кожному випуску перед журі постануть 12 учасників. Їхнє завдання - виконати композицію так, щоб якомога більше членів "сотні" встали та почали підспівувати. Учасник може набрати від 0 до 100 балів.

У фінал вийдуть два найкращі вокалісти за результатами випуску. Той, хто набрав найбільшу кількість балів, проходить автоматично. А конкурсанти, котрі посіли друге і третє місця, за це право поборються у музичній дуелі наприкінці епізоду.

Як стати учасником "Співають всі"?

Зараз триває кастинг вокалістів. Для участі в шоу не обов’язково бути професійним співаком або мати досвід виступів на сцені. Співати конкурсанти можуть у будь-кому жанрі, самостійно або у складі вокального колективу.

Правда, брати участь у шоу можуть виконавці, яким виповнилося 14 років.