ru ua

Остапчук заінтригував українців: "таке неможливо пропустити"

Остапчук заінтригував українців: "таке неможливо пропустити" Володимир Остапчук перетвориться на легендарного Гетсбі (фото: прес-служба каналу "Україна")
Автор: Lite

Володимир Остапчук шоу "Маска", гранд-фінал якого покажуть 10 квітня на каналі "Україна", перевтілювався в найвідоміших героїв світового кінематографа.

Ким шоумен тільки не був - і казковою принцесою Ельзою, і лиходієм Джокером, і легендарним Термінатором, і навіть ексцентричної донною Розою. Здається, в гіпершоу Володимир повторив образи всіх оскароносних акторів сучасності: Бреда Пітта, Леонардо Ді Капріо та інших.

Але, як нам стало відомо, у фіналі Остапчук приміряє образ досить суперечливого героя - великого Гетсбі з однойменної голлівудської кінострічки.

"У цю суботу ми потрапимо в неймовірне місце - гранд-фінал феєричного шоу "Маска" на телеканалі "Україна"! Обіцяю, що за кубок переможця і звання найсильнішого співака в масці розгорнеться запекла боротьба. Тільки у нас найяскравіші зірки, найпопулярніші хіти та видовищні постановки. Таке неможливо пропустити. Зустрічаємося вже в цю суботу о 21:00 на каналі "Україна", - каже Остапчук.

Остапчук заінтригував українців: "таке неможливо пропустити"

Остапчук перетвориться на легендарного Гетсбі (фото: instagram.com/vova_ostapchuk)

Нагадаємо, у фіналі "Маски" зійдуться романтичний Дракон, величне Сонце і мужній Носоріг.

А також глядачі побачать виступ загадкового гостя - епатажного Раку. За традицією, перед виступом герой дасть підказки щодо своєї особи. Рак вкаже, що у нього була спільна робота з одним із зіркових детективів.

"Буду відвертим - продюсерам цього проекту довелося вмовляти мене виступити на сцені. Це один з найбільш сміливих експериментів в моєму житті! Для мене все почалося з "Червоної рути" - ох, як швидко летить час! Цінуйте кожну мить і не звертайте уваги на дурниці", - зізнається епатажний Рак в ефірі.

На масштабній сцені герой виконає пісню Водяного з мультфільму "Летючий корабель".

Остапчук заінтригував українців: "таке неможливо пропустити"

Рак на сцені шоу "Маска" (фото: прес-служба каналу "Україна")