ua en ru

Не роби так! Які аксесуари для волосся здатні нашкодити локонам

Не роби так! Які аксесуари для волосся здатні нашкодити локонам Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Що з нашими волоссям можуть створити тугі зачіски та аксесуари для волосся, що викликають тертя і тиск на шкіру голови! Улюблені резинки, обручі і повзки здатні привести до травматичної алопеції, тому важливо враховувати деякі правила, щоб уникнути неприємних наслідків.

Трихолог Лариса Пономаренко на сторінці в Instagram розповіла, від яких аксесуарів варто відмовитися заради здоров'я і краси волосся.

Обручі, пов'язки, шпильки, резинки - всі ці аксесуари для волосся завжди будуть в тренді. Просто змінюється їх стиль, форма та інше. Але багато з них носяться не дуже комфортно. Наприклад, пов'язка або обруч (навіть не дуже тугі) можуть викликати головний біль, а шпилька може травмувати шкіру голови, навіть якщо ви не особливо відчуваєте тертя або біль.

Високий тугий хвіст або кінський хвіст. Основне навантаження припадає на фронтальну лінію росту волосся (лінія чола). Любительки кінських хвостів зазначають, що з часом лінія росту волосся піднімається, лоб стає вище. Це називається "тракційне випадыння волосся", тобто волосся витягується під власною вагою.

Не роби так! Які аксесуари для волосся здатні нашкодити локонам

Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Нарощування волосся. Тільки при дотриманні всіх правил техніки нарощування це безпечно! Важливо знайти хорошого фахівця.

Резинки для волосся. Тугі резинки перетискають і сприяють ламкості волосся в місці перетиску, а резинки "спіральки" просто обривають волосся, якщо ви їх стягуєте з хвоста, розпускаючи локони. Якщо резинка - то тільки м'яка. В ідеалі - шовкова.