ru ua

Анастасія Кожевнікова розкрила три головні секрети краси: головне - регулярність!

Анастасія Кожевнікова розкрила три головні секрети краси: головне - регулярність! Анастасія Кожевнікова (фото: прес-служба співачки)
Автор: Lite

Анастасія Кожевникова спеціально для читачів LITE поділилася своїми beauty-радами. Беремо на озброєння секрети однієї з найкрасивіших дівчат українського шоу-бізнесу і колишньої учасниці популярного колективу "ВІА Гра".

Здоровий сон

Перша рекомендація, а точніше, нагадування - пам'ятати про здоровий сон. Заснувши до півночі, ви зможете підтримувати рівень гормону стресу в організмі - кортизол. Також, у цьому випадку ми не порушимо синтез гормону голоду. Завдяки своєчасному сну вам буде легше стабілізувати вагу і поліпшити якість шкіри. Всі ці процеси відновлення і відпочинку працюють вночі - режим сну не можна порушувати ні в якому разі.

Анастасія Кожевнікова розкрила три головні секрети краси: головне - регулярність!

Анастасія Кожевнікова знає толк у красі (фото: instagram.com/anastasiakozhevnikova)

Водний баланс

Другий - важливо дотримуватися водного балансу в організмі. Нагадую це вам і собі. Чесно кажучи, у мене з цим проблеми. Я вже і встановлювала різні нагадування в телефоні, і наливала графин води, щоб бачити воду, але ні - все марно. Правда, я намагаюся, так як розумію, що від водного балансу безпосередньо залежить стан тіла, шкіри. Давайте разом спробуємо випивати свою норму дистильованої води в добу.

Менше термообробки

Третій - менше термообробки для волосся. Щоб не наговорювати на погану якість свого волосся, прагніть менше використовувати фен, плойки, стайлінги. Якщо ви дасте своєму волоссю спокій, воно буквально подякує своїм хорошим станом і блиском. А ще - пам'ятайте про додаткове харчування для волосся і шкіри голови. Після кожного миття я наношу масло по всій довжині волосся, а маски волію використовувати раз на тиждень.

Анастасія Кожевнікова розкрила три головні секрети краси: головне - регулярність!

Анастасія Кожевнікова (фото: instagram.com/anastasiakozhevnikova)

Нагадаємо, нещодавно співачка та блогер підтримала українських виробників beauty-сегменту. Артистка представила іменний beauty bag, куди увійшли виключно продукти вітчизняних підприємців.

Ідея проєкту виникла у Анастасії під час введення перших карантинних обмежень з ціллю підтримати українське.

"Ми часто стаємо жертвами маркетингу, у тому числі я сама, коли обираємо імпортні бренди, лише тому що вони розкручені. В мене виникло бажання розповісти про рідних і якісних виробників косметики зараз, коли усім їм зовсім нелегко. Я об'єднала натуральні продукти, і всі вони - моя знахідка і щільно зайняли місце у власній косметичці. Можу сказати, що це справжня гордість за нашу beauty-індустрію", - поділилася співачка.

Анастасія Кожевнікова розкрила три головні секрети краси: головне - регулярність!Анастасія Кожевнікова розкрила три головні секрети краси: головне - регулярність!

Анастасія Кожевнікова розкрила три головні секрети краси: головне - регулярність!

Анастасія Кожевнікова підтримала українських виробників (фото: instagram.com/anastasiakozhevnikova)

Раніше Анастасія Кожевнікова порадувала фанатів своєї новою відеороботою "Метелик".