ua en ru

Особистий досвід: внучка Ротару дала топ-3 поради по догляду за шкірою в холоди

Особистий досвід: внучка Ротару дала топ-3 поради по догляду за шкірою в холоди Соня Євдокименко (фото: instagram.com/iamsofiaeve)

Дівчина розсекретила свої способи догляду за шкірою восени і взимку

Внучка Софії Ротару, 19-річна Соня Євдокименко, закохана і щаслива. Дівчина зараз на постійній основі проживає в Нью-Йорку, де вчиться у відомій у всьому світі Школі дизайну "Парсонс", а також зустрічається з українцем-мільйонером зі списку Forbes, 31-річним Денисом Ждановим. За чутками, у пари все серйозно і вони навіть готуються до весілля в наступному році. А зараз Соня не надто "світить" коханого і лише один раз мигцем показала його в instastories – вона зосереджена на поточних справах, намагається розвивати свій влог, де розповідає про життя і захоплення і робити цікавий контент. Так, красуня вирішила розповісти про особливості догляду за шкірою в осінньо-зимовий період.

Соня показала привабливе літнє фото в крислатому капелюшку і білосніжному топі. Її біляве волосся спадає на плечі. На дівчині мінімум косметики, що виглядає максимально природно.

"Оскільки наша шкіра стає більш чутливою з настанням холодів, настав час змінити свої щоденні ритуали по догляду за нею!

Ось декілька порад:

- підтримуйте водний баланс, замініть каву зеленим чаєм.

- Заміни свій звичний крем на живильний.

- Маски для губ – рятівники", – порадила вона.

Особистий досвід: внучка Ротару дала топ-3 поради по догляду за шкірою в холоди

Соня Євдокименко завжди виглядає на висоті (фото: instagram.com/iamsofiaeve)

Під постом її підтримала улюблена сім'я – батько Русла Євдокименко, мама Світлана і брат Анатолій, які залишили смайли-сердечка. До них приєдналися інші підписники Соні.

  • Дуже ніжна і красива
  • Красуня
  • Прекрасна!
  • Мила
  • Як ви на Світлану тут схожі

Нагадаємо, що раніше Соня Євдокименко поділилася останніми трендами в осінньому макіяжі і випробувала їх на собі.