ua en ru

Ніжні і оксамитові: топ-5 секретів косметолога по догляду за руками взимку

Ніжні і оксамитові: топ-5 секретів косметолога по догляду за руками взимку Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Низькі температури, сухе повітря в приміщенях, а в цьому році ще й більш активніше використання антисептиків - у багатьох це вкликало зневоднення шкіри. Шкіра рук сохне, її захисний бар'єр порушується, знижується імунітет. Як допомогти ручкам? Про це в Instagram розповіла косметолог Ольга Петруніна.

Ці топ-5 порад допоможуть повернути рукам доглянутий вигляд.

1.Пам'ятаємо: основна функція шкіри - захисна.Тому крім активного миття рук, шкіру обов'язково потрібно зволожувати, щоб не привести до сильного зневоднення, сухості, тріщин.

Крем для рук зараз для вас точно такий же незамінний друг, як і антисептик з милом. Активно зволожуйте руки протягом дня. Це той мінімум, який ви можете самостійно забезпечити собі в домашніх умовах.

Ніжні і оксамитові: топ-5 секретів косметолога по догляду за руками взимку

Ілюстративне фото (www.pexels.com)

2. Намагайтеся уникати масел на шкіру рук в чистому вигляді. На кутикулу - так. А на шкіру: краще додати кілька крапель олії в свій крем нанесіть на руки і вдягніть рукавички (наприклад, коли готуєте). Руки зволожуються, ще і СПА - процедуру отримають під час приготування вечері.

3.Від вітрів і морозів захищаємося рукавицями. Від побутової хімії захищаємося рукавичками. Намагайтеся максимально виключити зіткнення шкіри і чистячих засобів, вибирати побутову хімію з делікатними складами.

4.По можливості скоротіть кількість антисептиків. Зараз це простіше зробити, ніж навесні і влітку, бо взимку в громадських місцях доречно бути навіть у вуличних рукавичках. А антисептики залиште тільки на крайній випадок.

Ніжні і оксамитові: топ-5 секретів косметолога по догляду за руками взимку

5.Пілінги/м'які скраби для рук відлущать відмерлі клітини і зроблять руки ніжними! Після пілінгу можна зробити маску або парафінову ванночку і тим самим закріпити результат! А якщо завершити процедуру масажем - ваші ручки однозначно скажуть спасибі! Це таке задоволення, робити вдома в холодний зимовий вечір процедуру для рук.

Нагадаємо, що раніше косметолог Лейла Роз розповіла, як боротися з сухістю шкіри в зимовий період.

До речі, косметолог Тетяна Моторіна поділилася секретами вічної молодості японок.