ru ua

20-річна дочка Джуда Лоу підкорила мережу природною красою: косметика і фільтри не потрібні

20-річна дочка Джуда Лоу підкорила мережу природною красою: косметика і фільтри не потрібні Айріс Лоу (фото: instagram.com/lirisaw)
Автор: Lite

Модель показала нові фото

Айріс Лоу - старша дочка голлівудського серцеїда Джуда Лоу - не перестає підкорювати мережу своєю природною красою. Юна спадкоємиця відомого британського актора, якій не так давно виповнилося 20, обожнює провокувати фанатів сміливими фото у відвертих вбраннях, мотивувати успіхами в професійній сфері, а також чарувати своїми бездоганними рисами обличчя.

20-річна дочка Джуда Лоу підкорила мережу природною красою: косметика і фільтри не потрібні20-річна дочка Джуда Лоу підкорила мережу природною красою: косметика і фільтри не потрібніДочка Джуда Лоу підкорює мережу (фото: instagram.com/lirisaw)

Саме на них зробила акцент дівчина в останньому пості свого блогу Instagram. Айріс показала пару фото, зроблених одразу після виходу з душу, де постала з мокрим волоссям і без будь-яких слідів макіяжу. Гладка свіжа шкіра, легкий рум'янець, блиск зелених очей, чуттєві пухкі губи... Здається, косметика або фільтри тільки б зіпсували цю красу. Саме такими словами і засипали дівчину шанувальники, які не можуть намилуватися фото Айріс.

"Просто ідеальне обличчя", "Ти досконалість", "З такою шкірою косметика не потрібна", "Неймовірно красива", "Я просто не можу відірвати очей від тебе", - пишуть шанувальники. Багато хто відзначив також її уміння піднести своє тіло без прикрас, а також подякували за підтримку тренда на природність.

До речі, батько Айріс, який намагається, навпаки, приховати своє життя від усіх, також нещодавно дав про себе знати фанатам. Він прокоментував скандал за участю Джонні Деппа. Так, Джуд Лоу зізнався, що був здивований заміною актора в продовженні "Фантастичних створінь". Але підкреслив, що останнє слово завжди буде за студією, незважаючи на бажання команди.