ru ua

55-річна Сінді Кроуфорд підкорила стрункою фігурою в облягаючих джинсах

55-річна Сінді Кроуфорд підкорила стрункою фігурою в облягаючих джинсах Сінді Кроуфорд (фото: instagram.com/cindycrawford)
Автор: RBC.UA

Сінді Кроуфорд показала кілька нових фото, зроблених на відпочинку. Супермодель виглядає все такою ж стрункою і прекрасною, як і в молодості.

Знімок зірки подіумів підкорив її фанатів.

Сінді Кроуфорд продемонструвала новий стильний образ. 55-річна модель приміряла класичні сині джинси, які підкреслили її струнку фігуру, а також білу блузу вільного крою з пишними рукавами, прикрашену гіпюровими вставками. Доповнили вбрання тільки рожевий капелюшок.

Сінді позує на тлі океану і екзотичної зелені і виглядає неймовірно щасливою. Тут же вона додала і грайливе відео, в якому ловить капелюшок. Таким чином Кроуфорд розповіла фанатам про свою нову колаборацію з брендом Küerno Hats. На сторінці марки також було опубліковано фото з Сінді, в підписі під яким дизайнер головних уборів висловив визнання і повагу моделі:

"Ця дивовижна людська істота, повна любові і кращих вібрацій, робить честь бути частиною історії Küerno. Спасибі, я завжди був твоїм неймовірним фанатом, не можу бути щасливішим! Спасибі велике".

55-річна Сінді Кроуфорд підкорила стрункою фігурою в облягаючих джинсах
Сінді Кроуфорд в новому образі (фото: instagram.com/cindycrawford)