ru ua

Андре Тан відверто розповів, як перехворів на коронавірус із дружиною та донькою

Андре Тан відверто розповів, як перехворів на коронавірус із дружиною та донькою Андре Тан (фото: facebook.com/andre.tan.71)

Український дизайнер зізнався, як впорався з кризою

Андре Тан зізнався, що перехворів на коронавірус і пережив важкий період на карантині, пов'язаний не тільки з хворобою, але і з моторошною депресією та проблемами в бізнесі. Відомий український дизайнер також розкрив, як йому вдалося впоратися із серйозною кризою.

Модельєр зазначив, що підчепив COVID-19 ще на початку пандемії у березні. І незабаром разом з ним коронавірус підтвердили у його дружини Аліни та доньки Соні. Про це Тан розповів в інтерв'ю в передачі "Вечеря з Дороті".

За словами успішного дизайнера, заразився він швидше за все в Парижі.

Андре не ліг у лікарню і залишився у своєму великому будинку на обсервації. Причому до нього в гості з перевіркою навідувалися поліцейські - переконатися, що зірка не порушує правила самоізоляції.

"Мені було несолодко, тому що я все це пережив. І слава Богу, що я це зазнав як раз тоді. Тому що повна відсутність запахів... І реально відчуваєш себе дуже погано. Таке відчуття, що ти вже готовий помирати. І я пережив цю жесть", - розповів він.

Андре Тан відверто розповів, як перехворів на коронавірус із дружиною та донькою

Андре Тан розповів, як перехворів на коронавірус (фото: скріншот)

Також знаменитість додав, що із хворобою була також сильна депресія, як тільки через карантин в Україні стали вводити і поступово посилювати обмеження і заборони на роботу різних закладів.

"Накрила і "депресуха". І я взагалі не розумів, що ми будемо робити далі, як ми будемо працювати, тому що всі магазини закрилися. У мене була жорстка депресія. Така справжня класична депресія", - згадує Андре Тан.

В той момент дизайнер уникав спілкування навіть зі своїми співробітниками, і ті ображалися на шефа.

Про свою хворобу модельєр вирішив не поширюватися, щоб раптом не "розполохати" клієнтів онлайн-магазину. Ймовірні підозри людей - мовляв, а раптом він торкається руками одягу, що продається - могли негативно позначитися на продажах.

"Хотів, щоб вони себе не накручували. Тому перший місяць був для мене дуже важкий... навіть перші два тижні", - говорить він.

Але потім дизайнер зрозумів, що карантин - це реальність, і "треба брати себе за верхівку і витягати з цієї кризи".

Андре Тан відверто розповів, як перехворів на коронавірус із дружиною та донькою

Андре Тан зі своєю дружиною Аліною (фото: facebook.com/andre.tan.71)

Так, Андре почав вивчати англійську мову. Але найефективнішим засобом від кризи та депресії він назвав ранні записи Вєрки Сердючки (артиста Андрія Данилка).

"Я подумав, а що може мене зараз дійсно розсмішити? Це перші концерти Вєрки Сердючки. Саме його монологи. І я переглянув всі його виступи... і зрозумів, що дійсно, це круто - жити!" - усміхається дизайнер.

Відео: Андре Тан розповів, як з родиною перехворів на коронавірус

Нагадаємо, нещодавно Андре Тан розповів, що не варто носити цієї осені.

Також раніше Андре Тан розкрив, у кого з українських зірок найпротивніший характер.