ua en ru

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret "Ангели" Victoria's Secret (фото: Getty Images)

Знаменитий бренд нижньої білизни і купальників Victoria's Secret продовжує повне оновлення. Після того як компанія потрапила в гучний скандал: представники заявили, що цілком можуть обійтися без жінок повної комплекції і трансгендерних моделей, вони намагалися врятувати репутацію як могли. Так, до зйомок тут же запросили Валентину Сампайо, а також кілька моделей plus size. А саме шоу з "ангелами" було відкладено на невизначений термін.

Тепер же представники бренду повідомили про повне переосмислення філософії бренду. Саме поняття "ангели" більше використовуватися не буде. На зміну крилатим посланницям приходять амбасадори іншого плану - жінки, які відомі своїми досягненнями, а не тільки точеними тілами.

Список нових посланниць Victoria's Secret вже оголошено. До їх числа увійшли зірка спортсменки Меган Рапіно і Ейлін Гу, модель і адвокат Палома Есслер, актриса і модель Пріянка Чопра Джонас та інші. Нове гасло іменитого бренду буде звучати так: "Чого хочуть жінки". А зміни, на думку нового глави бренду, були неминучі.

"Коли світ змінювався, ми надто повільно реагували, - сказав Мартін Уотерс, виконавчий директор Victoria's Secret з лютого цього року. - Нам потрібно перестати бути про те, чого хочуть чоловіки, і почати бути про те, чого хочуть жінки".

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretПредставниці VS Collective (фото: instagram.com/victoriassecret)

Команда натхненниць носитиме назву VS Collective. А мета бренду - переосмислити поняття сексуальності, яке Victoria's Secret транслювала довгі роки. Бездоганні "ангели" Victoria's Secret занадто довго уособлювали головний стереотип про жіночність. У сучасному світі бренд мріє транслювати розширення прав і можливостей жінок.

І хоча такі зміни цілком логічні, все ж нотка ностальгії за розкішними крилатими створіннями, одягненими в казково красиву білизну, присутня. Пропонуємо згадати виходи знаменитих "ангелів", які стали справжніми уособленням цілої епохи Victoria's Secret.

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's Secret

Жизель Бюндхен

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretКендіс Свейнпол

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretРоузі Хантінгтон-Уайтлі

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretБелла Хадід

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretМіранда Керр

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretАлессандра Амбросіо

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretДжіджі Хадід

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretБехані Прістлу і Джіджі Хадід

"Ангелів" більше не буде: згадуємо найзнаменитіших моделей Victoria's SecretДаутцен Крус