ru ua

Завдяки карантину: Володимир Остапчук назвав список місць, які вразили його в Україні

Завдяки карантину: Володимир Остапчук назвав список місць, які вразили його в Україні Володимир Остапчук (instagram.com/vova_ostapchuk/)
Автор: Lite

Ведучий назвав список кращих місць для туризму в Україні

Володимир Остапчук тримає шанувальників у курсі всього, що відбувається у нього в житті, і показує своем Instagram буквально кожен крок, від планування пройшла вже весілля до земних речей, смачних страв у ресторані і видів з готелю. А ще – з радістю ділиться з фоловерами всякими корисними речами.

Наприклад, Володимир розповів, які місця в Україні відкрив для себе, завдяки карантину - і поділився списком тих, які ще тільки планує відкрити.

Завдяки карантину: Володимир Остапчук назвав список місць, які вразили його в Україні"Людині з можливостями" сподобалося в Україні (фото:instagram.com/vova_ostapchuk/)

"Відпочивати в Україні? Та ну... Ще рік тому так говорили майже всі знайомі, вибираючи "дэстинейшн" на вихідні. Відмітка Відень, Стокгольм або навіть Будапешт набагато яскравіше виглядала в інсті і фоловери в коментах розпливалися в компліментах. Але... Я шалено вдячний карантину за те, що перевернув свідомість більшості наших "людей з можливостями", тому що туристичне імпортозаміщення відкрило дивовижні місця в нашій країні.
Так, Париж не стане менш бажаним, а вулички Барси як, але наші рідні Одеса і Львів тепер в моєму топі. Далі - більше. Куди я ще хочу з'їздити:

  • Буцький каньйон
  • Олешківські піски
  • Синевир
  • Заліщики
  • Хортиця", - зізнався Володимир.

Нагадаємо, Остапчук з новою дружиною зняли про себе фільм. Вони вирішили зафіксувати епізоди своїх відносин на камеру і замовили спеціальне відео. Ролик Остапчук опублікував в своєму Instagram.