ua en ru

Більше не одна: віднедавна струнка Адель знайшла нового бойфренда

Більше не одна: віднедавна струнка Адель знайшла нового бойфренда Адель (фото: instagram.com/adele)
Автор: Lite

Співачка Адель в останні роки пережила багато подій, що перевернули її життя з ніг на голову.

Після розставання з чоловіком Саймоном Конеккі дівчина на якийсь час зникла з поля зору фанатів.

А коли повернулася, публіка не повірила своїм очам: замість звичної "пухкенької" співачки перед ними була надиво струнка діва. До здивування фанатів, Адель вдалося скинути кілька десятків кілограмів. Тепер, схоже, зміни торкнулися і її особистого життя.

Більше не одна: віднедавна струнка Адель знайшла нового бойфренда

Адель погарнішала і почала нове життя (фото: instagram.com/adele)

Як повідомляє портал Daily Mail, співачка знайшла нового бойфренда. Адель стала проводити підозріло багато часу з 38-річним репером Skepta. Днями виконавицю помітили в одному з центрів віртуальної реальності в Лондоні разом з хлопцем і його другом. Кажуть, компанія веселилася так голосно, що голос Адель було чути по всій окрузі. До речі, раніше репер, якого ЗМІ "сватають" співачці, зустрічався з Наомі Кемпбелл.

Більше не одна: віднедавна струнка Адель знайшла нового бойфрендаСпівачці приписують новий роман (фото: instagram.com/adele)

Нагадаємо, зі своїм екс-чоловіком Адель почала зустрічатися в 2011-му році. Через рік у подружжя народився син Анджело. Ще через кілька років, у 2017-му році, пара вирішила узаконити стосунки. Але сімейне щастя виявилося недовгим: вже через два роки подружжя оголосило про розлучення, яке співачці далося нелегко.

Раніше ми писали, що схудла Адель продемонструвала струнку фігуру у яскравому вбранні.