ua en ru

Брітні Спірс отримає 15 мільйонів за випуск книги про своє життя

Брітні Спірс отримає 15 мільйонів за випуск книги про своє життя За публікацію книги про життя Брітні боролися відразу декількох видавців (фото: Getty)

40-річна співачка уклала знаменну угоду ціною в 15 мільйонів доларів з видавничим домом Simon & Schuster за публікацію відвертих мемуарів про її кар'єру і "токсичним" життям в сім'ї.

Про це повідомляє видання Page Six

За публікацію книги про життя Брітні боролися відразу декількох видавців, за словами одного інсайдера - "це одна з найбільших угод за весь час після Обами".

Права на книги Барака і Мішель Обами були продані в 2017 році, за більш ніж 60 мільйонів доларів. У 2001 році Білл Клінтон уклав угоду на 15 мільйонів доларів за свою пост-президентську книгу "моє життя".

Спірс зважилася написати мемуари після випущеної в січні цього року книги її молодшої сестри Джеймі Лінн - "Речі, які я повинна була сказати".

"Вітаю, бестселер......тобі вистачає нахабства продавати книгу зараз і говорити нісенітниці, але твоя чортова брехня.....Я б хотіла, щоб ти пройшла тест на детекторі брехні, так щоб всі ці люди побачили, що ти брешеш про мене крізь зуби!!!! Я бажаю, щоб всемогутній, Господь, міг би спуститися і показати всьому світу, що ти брешеш і робиш на мені гроші !!!! Ти нікчема, Джеймі Лінн."- обрушилася Брітні з критикою на свою сестру в недавно видаленому пості в своєму Instagram.

За співачку також заступився її адвокат Метью Розенгарт.

"Хоча Брітні не читала і не збирається читати вашу книгу, вона і мільйони її шанувальників були шоковані, побачивши, як ви використовували її для отримання грошової вигоди. Вона не повинна і не буде це терпіти",- написав він.

З тих пір, як в листопаді, рівно через 13 років, закінчилася горезвісна опікунська діяльність співачки, Брітні знялася в ряді документальних фільмів, присвячених її судовим тяжбам і спробам домогтися свободи. Однак багато з них вона піддала критиці.