ru ua

Колишня дівчина Кличка Хайден Панеттьєрі повернулася в мережу в новому іміджі

Колишня дівчина Кличка Хайден Панеттьєрі повернулася в мережу в новому іміджі Хайден Панеттьєрі (фото: instagram.com/haydenspanettiere)
Автор: RBC.UA

32-річна актриса Хайден Панеттьєрі, відома також як колишня дівчина Володимира Кличка, повернулася в популярну мережу Instagram. Причому не просто так, а в новому іміджі.

Перше фото через багато місяців мовчання вона опублікувала днями.

Хайден позує навпроти улюбленого салону краси. Дівчина зробила нову стрижку - подовжене каре з чубчиком. Вона постала на селфі майже без макіяжу, свіжа і щаслива.

"Я їжджу сюди з підліткового віку! Сінді - господиня закладу - і її дівчатка завжди змушують мене відчувати себе свіжою, новою і красивою кожен раз, коли я їх бачу! Це моя секретна зброя", - написала екс-кохана Кличка і мама його дочки.

Колишня дівчина Кличка Хайден Панеттьєрі повернулася в мережу в новому іміджіХайден Панеттьєрі в новому іміджі (фото: instagram.com/haydenspanettiere)

Шанувальники американської зірки висловили радість, що вона нарешті повернулася. Багато з них відзначили, що зачіска їй дуже до лиця і вона виглядає відмінно.

За твердженнями інсайдерів, останній рік Панеттьєрі присвятила роботі над собою і спілкуванню з дочкою. Після невдалого роману з Брайаном Хікерсоном, який бив Хайден, вона вирішила відновитися і взяла перерву в особистому житті. "У неї є багато робочих проектів, вона проводить час зі своєю дочкою, і у них з Володимиром прекрасні стосунки", - зазначало джерело. Судячи по блогу дівчини, де вона часом публікує фото колишнього хлопця, ці слова - чиста правда.