ua en ru

Дмитро Комаров поділився милим дитячим фото: хто це з ним поруч?

Дмитро Комаров поділився милим дитячим фото: хто це з ним поруч? Дмитро Комаров з братом і сестрою (Фото: instagram.com/komarovmir)

Дмитро Комаров розповів зворушливу історію про свою сім'ю

Телеведучий Дмитро Комаров опублікував зворушливе дитяче фото і написав миле привітання для своїх брата і сестри. Він зізнався, що в дитинстві дуже просив у батьків братика або сестричку, але долі подарувала йому відразу двох.

"Як і будь-яка дитина, яка в дитинстві я обожнював подарунки. І просив їх. В якийсь момент я почав наполегливо просити маму і тата "блатика і сетличку" ("Р" я до роботи з логопедом не вимовляв). Я робив це по-дитячому щиро, тому що бачив, як грають і дружать інші хлопчики та дівчатка з братами та сестрами. І не сумнівався, що можна отримати відразу обох. Коли мені виповнилося 6, моя мрія збулася. Мама народила. Спочатку сестричку. Через 10 хвилин – братика", - написав Комаров на своїй сторінці в Instagram.

Він додав, що двійнята стали сюрпризом для всіх, включаючи маму і лікарів, так у 1989 році на УЗД батькам показали тільки одного малюка.

Дмитро Комаров поділився милим дитячим фото: хто це з ним поруч?

Дмитро Комаров з братом і сестрою (Фото: instagram.com/komarovmir)

Комаров зізнався, що дуже зрадів братові та сестрі, але, коли їх привезли з пологового будинку, він розплакався, оскільки не очікував, що вони будуть зовсім маленькі.

"Брата і сестру назвали в честь бабусі та дідуся. Ангеліна і Микола. Я ще в 6 років навчився їх сповивати, мити, заколисувати, гуляти з 2 колясками відразу (подвійна не входила у ліфт). А коли всі ми стали дорослими, я нарешті усвідомив ступінь нескінченного щастя і вдячності батькам за "подаруночок". Сьогодні Ліна і Коля - не тільки мої брат і сестра, а реально мої найкращі друзі. Ми абсолютно відверті один з одним, допомагаємо і підтримуємо у будь-яких питаннях. У кожного з нас своя сім'я, але між нами безмірний рівень любові, поваги, довіри та взаємного тяжіння", - повідомив ведучий.

Дмитро Комаров поділився милим дитячим фото: хто це з ним поруч?

Дмитро Комаров з сестрою та братом (Фото: instagram.com/komarovmir)

Він додав, що у них сьогодні день народження і закликав усіх не розривати контакти зі своїми братами та сестрами.

"Не важливо, чи ви живете в одному місті або різних, як сильно ви зайняті. Особисто я готовий скасувати все що завгодно по роботі, тільки не зустріч з братом і сестрою", - зазначив Комаров.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Комаров розкрив деталі поїздки з коханою в Таїланд.

А також розповідали про те, що у родині Дмитра Комарова поповнення.