ua en ru

Дмитро Комаров перервав експедицію заради дружини: закохані зустрілися в теплій країні

Дмитро Комаров перервав експедицію заради дружини: закохані зустрілися в теплій країні Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко (фото: instagram.com/komarovmir)

Дмитро Комаров знаходиться на новій експедиції, але традиційно перед Новим роком він перериває роботу, щоб провести час зі своєю молодою дружиною Олександрою Кучеренко.

Ведучий тревел-шоу "Світ навиворіт" поділився в Instagram новою фотографією, на якій він позує з дружиною на пляжі в якійсь теплій країні.

"От, прилетів з іншої планети", попереду кілька днів перезавантаження - і знову за роботу", - написав Комарів.

Дмитро Комаров перервав експедицію заради дружини: закохані зустрілися в теплій країні

Дмитро Комаров і Олександра Кучеренко (фото: instagram.com/komarovmir)

Він також підбив підсумок року і підкреслив, що 2020-й багато чому його навчив і багато що змусив переосмислити, переформатувати і перезавантажити.

"Але я проводжаю тебе з вдячністю і словами "дякуємо за те, що ти був". Без тебе не було б 2021, і всі ми не змогли б загадати бажання в сьогоднішню ніч. Дружно зустрічаємо 2021 і просимо, щоб він подарував нам з вами як можна більше любові", - зазначив телеведучий.

Варто зазначити, що дружина Комарова також привітала всіх з наступаючим Новим роком.

"З наступаючим Новим роком, друзі! Нехай він принесе нам більше світлих подій, добра, радості, здоров'я та любові!" - написала Олександра Кучеренка.

Нагадаємо, Дмитро Комаров поділився милим дитячим фото зі своїм братом і сестрою. Телеведучий зізнався, що в дитинстві дуже просив у батьків братика або сестричку, але долі подарувала йому відразу двох.

Раніше Комарів розсекретив подробиці поїздки з коханою в Гонконг.