ua en ru

Дочка Заворотнюк відверто висловилася про маму і розкрила заповітну мрію: шалено хочу

Дочка Заворотнюк відверто висловилася про маму і розкрила заповітну мрію: шалено хочу Дочка Анастасії Заворотнюк Анна висловилася про маму (колаж РБК-Україна)

Дівчина назвала Анастасію Заворотнюк ідеальною жінкою

Дочка відомої актриси Анастасії Заворотнюк відверто висловилася про маму і назвала "прекрасну няню" найідеальнішою жінкою. Дівчина зізналася, що тривалий період її важкої хвороби став дуже складним в житті всіх членів сім'ї.

Про це Анна Заворотнюк розповіла у своєму Instagram, перервавши тривале мовчання після закінчення курсу лікування хіміотерапією Анастасії, яка понад рік боролася з онкологічною хворобою.

24-річна дівчина також зазначила, що мріє бути схожою на маму.

"Я б шалено хотіла бути на неї схожою. Вона просто прекрасна", - написала Анна.

Дочка Заворотнюк відверто висловилася про маму і розкрила заповітну мрію: шалено хочу

Анна Заворотнюк (фото: instagram anna_zavorotnyuk)

Відколи знамениту актрису виписали з лікарні члени родини Анастасії уникали спілкування з пресою і не робили публічних заяв про стан її здоров'я. Тільки у вересні актриса вийшла на зв'язок зі своїми шанувальниками та поділилася в мережі радісними знімками з дня річниці весілля. Після цього знову "запанувала тиша".

Анна зараз зазначила, що не має наміру "коментувати ситуацію з мамою" і не стане розповідати про неї після складної боротьби з раком.

"Ця тема свята для мене. Ми молимося, сподіваємося і віримо", - сказала дівчина та додала, що останні 1,5 роки стали для неї найскладнішими в життя.

Раніше ми писали про те, що говорять лікарі про стан Анастасії Заворотнюк і коли артистка зможе повернутися в кіно.

Також повідомлялося, що нещодавно знайомі розповіли про зміни Заворотнюк після хвороби.