ua ru

Ду ю спік інгліш? У організаторів Євробачення 2022 - проблеми через мовний бар'єр

Ду ю спік інгліш? У організаторів Євробачення 2022 - проблеми через мовний бар'єр Можливі ведучі Євробачення 2022 (фото: колаж РБК-Україна)
Автор: Lite

Цього року Італія виграла пісенний конкурс Євробачення, втретє у своїй історії. Це автоматично дає країні право провести захід 2022 року. Приймати гостей у себе погодились вже кілька міст від Риму до Турина. Але до остаточного вибору ще кілька місяців.

Ще один важливий момент, який належить вирішити Італії: хто буде вести шоу в травні наступного року. За даними присвяченому Євробаченню сайту Wiwibloggs, Італійська громадська телерадіокомпанія вже почала активні пошуки.

Головний виклик для Італії - остаточно стерти з пам'яті шанувальників конкурсу випуск 1991 року, який вели перші переможці Євробачення в Італії, Джильола Чинкветті і Тото Кутуньо. Вони говорили переважно італійською, і багато їх жартів не сподобалися європейській публіці.

Тому країні належить вибрати ведучих, які зможуть якісно проводити шоу, коментувати те, що відбувається, проводити інтерв'ю з артистами і процедуру голосування повністю англійською мовою, а також частково - французькою. І в цьому головна заковика. Справа в тому, що англійська не настільки широко поширена в Італії.

Ду ю спік інгліш? У організаторів Євробачення 2022 - проблеми через мовний бар'єрПереможці Євробачення 2021 (фото: twitter.com/Eurovision)

В якості головного претендента називають Алессандро Каттелана. 41-річний італійський теле- і радіоведучий прославився на початку 2000-х як віджей на MTV Italia, представляючи такі програми, як Most Wanted і Total Request Live. Також серед його проектів - X Factor, вечірнє ток-шоу E poi c'è Cattelan, в ході він якого брав інтерв'ю у італійських і міжнародних діячів шоу-бізнесу, включаючи Еда Ширана, Роббі Вільямса, Джеймса Бланта та інших. Зрозуміло, на англійською.

Ду ю спік інгліш? У організаторів Євробачення 2022 - проблеми через мовний бар'єрАлессандро Каттелан (фото: Getty Images)

Ще одна особистість, яку, швидше за все, буде розглядати RAI - Рафаелла Карра. 77-річна італійська співачка, танцівниця, телеведуча і актриса - популярна фігура не тільки в Італії, але і в інших частинах Європи і Латинської Америки. До того ж вона - справжній фанат конкурсу. У 2011 році саме Рафаелла коментувала цю подію на Rai2 і присудила італійські бали. Це був знаковий момент, який багато фанатів пам'ятають впродовж років.

Ду ю спік інгліш? У організаторів Євробачення 2022 - проблеми через мовний бар'єрРафаелла Карра (фото: Getty Images)

Також претенденткою на роль ведучої "Євробачення" вважається актриса і телеведуча Міллі Карлуччі. Вона багато років була беззмінною ведучою Ballando con le stelle, італійської версії "Танців з зірками". Крім італійської, вона говорить англійською, французькою, іспанською та німецькою мовами.

Ду ю спік інгліш? У організаторів Євробачення 2022 - проблеми через мовний бар'єрМилли Карлуччи (фото: Getty Images)