ru ua

Дженніфер Лопес підтримала Бена Аффлека, який звинуватив екс-дружину у своєму алкоголізмі

Дженніфер Лопес підтримала Бена Аффлека, який звинуватив екс-дружину у своєму алкоголізмі Дженніфер Лопес і Бен Аффлек (фото: Getty Images)
Автор: RBC.UA

Бен Аффлек не так давно нарвався на хвилю критики в мережі. Актор зізнався, що був дуже нещасливий у шлюбі з Дженніфер Гарнер. І його захоплення алкоголем бере свої витоки з цього стану.

Дженніфер Лопес довго зберігала мовчання з приводу ситуації, що виникла навколо невдалого висловлювання свого бойфренда. І ось вирішила порушити його.

52-річна співачка і актриса зізналася, що те, що пишуть про неї в пресі – що вона нібито злиться на Бена – неправда. За словами Лопес, вона "нескінченно поважає його як батька, як чоловіка і як людину".

Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як 49-річний актор розповів в інтерв'ю Говарду Стерну, що однією з головних причин його алкоголізму був нещасливий шлюб з Дженніфер Гарнер. Актор зізнався, що просто намагався заглушити свій біль і не робив ніяких спроб врятувати ситуацію.

Дженніфер Лопес підтримала Бена Аффлека, який звинуватив екс-дружину у своєму алкоголізмі

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек (фото: Getty Images)

Після цього в мережі піднялася справжній шквал критики – Бена звинуватили в нападках на Дженніфер, яка намагалася витягнути Аффлека з алкогольної залежності. Після цього бен пішов на шоу Джиммі Кіммела, щоб пояснити, що він мав на увазі зовсім інше, а його слова були вирвані з контексту.

При цьому Гарнер, з якою Аффлек прожив 10 років, також зберігає мовчання. Після розлучення пара залишилася в хороших відносинах і домовилася про спільне виховання трьох дітей: 16-річної Вайолет, 12-річної Серафіни і 9-річного Семюеля.