ua en ru

Жодної зморшки: 51-річна Кетрін Зета-Джонс підкорила натуральною красою

Жодної зморшки: 51-річна Кетрін Зета-Джонс підкорила натуральною красою Кэтрін Зета-Джонс (фото: instagram.com/catherinezetajones)
Автор: Lite

Кетрін Зета-Джонс показала нове фото, яке змусило її фанатів ахнути. 51-річна актриса виглядає неймовірно молодою, її шкіра випромінює здоров'я і свіжість. А на обличчі не помітиш жодної зморшки. Зрозуміло, тут явно попрацювали і ретушери, але той факт, що Кетрін як і раніше прекрасна, немов їй років так на 10 менше, також не можна скасувати. Кетрін знялася для нової рекламної кампанії косметики, яку розробила для власного бренду.

Жодної зморшки: 51-річна Кетрін Зета-Джонс підкорила натуральною красою
Кетрін чудова (фото: instagram.com/catherinezetajones)

"Знайшла хвилинку, щоб подякувати всім вам за вашу приголомшливу підтримку моїх запусків @casazetajones в цьому році. Я люблю вас всіх і дуже збуджена від усвідомлення, що ще чекає Casa Zeta!! І моїй команді Casa... Я б не впоралася без вас всіх!", - написала дружина Майкла Дугласа під фото, де тримає в руках косметику і променисто посміхається своєю фірмовою голлівудською посмішкою.

Жодної зморшки: 51-річна Кетрін Зета-Джонс підкорила натуральною красою
Актриса як і раніше прекрасна (фото: instagram.com/catherinezetajones)

Фанати стали відповідати їй компліменти і захоплюватися. А також випитувати секрет її краси. Але, зрозуміло, як мудра жінка, вона не стала видавати їх. До речі, Кетрін не раз зізнавалася, що джерело вічної молодості - її сім'я і діти, які неймовірно заряджають її.

Раніше ми писали, що Кетрін Зета-Джос продемонстрировала обличчя крупним планом.