ua en ru

Екс-чоловік Камінської розповів про суворі правила виховання дітей: "у житті просто так нічого не дається"

Екс-чоловік Камінської розповів про суворі правила виховання дітей: "у житті просто так нічого не дається" Слава і Едгар Камінські (фото: instagram.com/babaslavka)
Автор: Lite

Екс-чоловік Слави Камінської з дуету НеАнгели, а нині сольної співачки, Едгар Камінський спільно з артисткою виховує двох дітей – сина Леонарда і дочку Лауру. Шанувальники давно помітили, що хлопчик – вилитий батько, а ось дівчинка – копія мами. До слова, сама Слава не виключає, що колись може знову зійтися з колишнім. Поки пара встановила свій графік виховання і спілкування з дітьми: два тижні вони живуть з мамою, а два – з батьком. Так, Едгар розповів тонкощі свого батьківського виховання сина і дочки.

В програмі "Слава+" на YouTube-каналі пластичний хірург зізнався, що у нього суворий підхід до дисципліни дітей, і він вже навчив їх правильно ставитися до грошей.

До слова, такий підхід у вихованні він перейняв у власного батька. Камінський зізнався, що успіхом у професії та реалізації зобов'язаний вимогливому татові. Так, він з дитинства звик заробляти самостійно, адже рідна людина не забезпечувала його кишеньковими грошима, але замість цього пропонувала заробити на особисті витрати.

"У мене було шалене прагнення заробити гроші, тому що мені їх ніколи не давали. Ні в кіно, ні в кафе. Вдома тато мені і сестрі ніколи не давав гроші. Ми повинні були заробити", - розповів Едгар.

Екс-чоловік Слави Камінської забезпечує дочку і сина всім необхідним: купує їм одяг, іграшки, проте в майбутньому хоче ввести ті ж методи виховання, які практикував його батько.

Екс-чоловік Камінської розповів про суворі правила виховання дітей: "у житті просто так нічого не дається"

Едгар вчить сина з дитинства фінансової грамотності (фото: instagram.com/babaslavka)

"Я буду намагатися робити так, щоб вони знали ціну грошам, знали ціну праці, розуміли, що треба працювати, і в житті просто так нічого не буде", - зазначив Едгар.

Так, в 6 років Леон знає курс валют і розмірковує, як може заробити. За ігри на мобільному, які йому купує батько, хлопчик повертає гроші з власних заощаджень. Коли у Леона випав зуб, Едгар замість зубної феї поклав синові під подушку сто доларів, але свідомий малюк їх повернув.

Едгар застосовує суворі принципи у вихованні дітей

"Каже:" А у тебе є гроші?". Кажу: "Ні, ось сто було". "Тоді візьми собі, нехай будуть у тебе". І він віддає мені ці гроші", - розповів зворушливу сімейну історію пластичний хірург.