ru ua

Це бомба: Наталя Могилевська в леопардовій шубці в лімузині показала шматочок нового відео

Це бомба: Наталя Могилевська в леопардовій шубці в лімузині показала шматочок нового відео Наталя Могилевська (instagram.com/nataliya_mogilevskaya/)
Автор: Lite

Наталя Могилевська нещодавно у своєму мікроблозі пообіцяла до Нового року влаштувати сюрприз шанувальникам. Співачка запостила знімок, на якому вона і українська реп-зірка Alyona Alyona сидять в характерній позі, як справжні репери. Як відразу ж здогадалися фанати, Україну чекає незабутній дует.

До свята і до сюрпризу ще доведеться почекати, але шматочками нової роботи Могилевська ділиться з радістю.

Спочатку вона запостила свій наряд: у найкращих реперських традиціях, леопардова шубка, золоті ланцюги, величезний чорні окуляри - зірку просто не впізнати! А потім вона показала шматочок відео, де вона їде в шикарному авто з двома дівчатами, всі вони шикарно віглядають, веселяться і відкорковують шампанське! Судячи з усього, це кадри з нового кліпу.

"Прем'єра через 6 днів, чекаєте?", - написала Наталя.

Наталя Могилевська веселиться (instagram.com/nataliya_mogilevskaya/)

Фолловери відреагували на шматочки кліпу словами в дусі "Ось це буде бомба!" і "Натусік, це буде крутусик!". А ще вони зізналися, що для них такий стиль Наталії - щось абсолютно нове, але дуже хочеться послухати, що з того вийде.

Нагадаємо, нещодавно Наталя Могилевська несподівано зізналася в любові Ірині Білик. Співачка запостила знімок, на якому артистки стоять в обнімку в яскравих нарядах. Такий поворот став стправжньою несподіванкою для фанів.