ua ru

Ось це так ніжки: Лілія Ребрик в блискучому відвертому платті позує біля ялинки

Ось це так ніжки: Лілія Ребрик в блискучому відвертому платті позує біля ялинки Лілія Ребрик (instagram.com/liliia.rebrik/)
Автор: Lite

Лілія Ребрик дітей і чоловіка імбирним печивом нагодувала, тож можна і на корпоратив! Ведуча показала своїм фоловерам знімки, на яких вона позує біля ялинки у відвертому блискучому платті.

Рецепт імбирних чоловічків від Лілії можна знайти тут.

Стильна укладка, яскравий макіяж і не менш яскравий наряд підкорили фанатів: одне плече відкрито, шикарне декольте і розріз, що демонструє ноги ведучої.

Лілія постала перед фоловерами не в звичному, милому і ніжному образі турботливої мами і вірної дружини, а також трудяги, що пропадає на зйомках днями, а в зухвалому і відвертому - справжня жінка-вамп, готова до пригод.

Ось це так ніжки: Лілія Ребрик в блискучому відвертому платті позує біля ялинки

Лілія Ребрик (фото: instagram.com/liliia.rebrik/)

Фанати оцінили і вбрання, і нові рекорди ведучої на телебаченні, якими вона похвалилася, і, звичайно, ноги ведучої. Вони побажали Лілії всього найкращого в новому році і засипали компліментами:

  • Ви - супер жінка!
  • Суперкрасуня
  • Вогонь
  • Яка гарна!

Нагадаємо, що Лілія Ребрик раніше зізналася, що передноворічна метушня інколи стомлює і дратує її. На щастя, у ведучої є рецепт, що робити, якщо, як вона висловилася, все дратує.