ua en ru

Це ваша донька чи ви? Оля Полякова здивувала фанатів занадто молодим видом

Це ваша донька чи ви? Оля Полякова здивувала фанатів занадто молодим видом Оля Полякова (instagram.com/polyakovamusic/)
Автор: Lite

Оля Полякова встигає і виступати, і з дітьми веселитися, і в різноманітних шоу участовать. Зараз співачка зайнята в проекті "Маска" на каналі "Україна", де то і справа змінює свої образи, так що фанати, здається, вже забули, як виглядає їхній кумир.

Так, останні фото, які запостила співачка у своєму Instagram, і зовсім ввели фанатів в замішання: вони подумали, що на знімках її дочка, так молодо співачка на них виглядає. Шанувальники написали в коментарях, що "пластика Олі дуже до лиця".

Це ваша донька чи ви? Оля Полякова здивувала фанатів занадто молодим видомЦе ваша донька чи ви? Оля Полякова здивувала фанатів занадто молодим видомЦе ваша донька чи ви? Оля Полякова здивувала фанатів занадто молодим видомОля Полякова або її дочка? (фото: instagram.com/polyakovamusic/)

"Омолодили так омолодили, прям не впізнати", "У мене таке відчуття, що замість вас в кадрі ваша дочка. Якось дуже помолодшали", "Дуже красива, але не схожа на себе", "Ви дуже гарна, вам так личить ця пластика лиця", - написали здивовані фанати.

Нагадаємо, що 15-річна дочка Олі Полякової по популярності в мережі від мами намагається не відставати. Маша любить радувати фоловерів аматорськими відвертими знімками. Нещодавно, наприклад, вирішила зігріти своїх мерзнучих в Україні фанатів гарячими фото в одному бікіні.