ua en ru

Фігура мрії: напівоголена Белла Хадід демонструє ідеальне тіло у купальнику

Фігура мрії: напівоголена Белла Хадід демонструє ідеальне тіло у купальнику Белла Хадід (фото: instagram.com/bellahadid)
Автор: Lite

Белла Хадід опублікувала серію гарячих кадрів в купальнику. Дівчина показала бездоганну фігуру і стильний пляжний наряд.

Фото і ролики модель запостила у своєму блозі мережі Instagram.

Белла Хадід вже давно підкорила фешн-індустрію і світову мережу. Молодша із знаменитих сестер не раз була названа найкрасивішою дівчиною в світі, незважаючи на явне втручання майстрів б'юті-індустрії та пластичної хірургії. Ефектна зовнішність і струнка фігура легко дозволили 24-річної моделі отримати масу вигідних пропозицій і прикрасити обкладинки рекордної кількості глянцевих журналів.

Після пари нових успішних робіт, які Белла показала своїм фоловерам, вона вирішила вирушити у відпустку. Дівчина продемонструвала фото, на якому позує в басейні. У підпису вона, як завжди, намагалася висловити свою підтримку шанувальниками.

Фігура мрії: напівоголена Белла Хадід демонструє ідеальне тіло у купальнику

Фігура мрії: напівоголена Белла Хадід демонструє ідеальне тіло у купальнику

Белла Хадід (фото: instagram.com/bellahadid)

"Посилаю тобі світла. Огортаю тебе золотим ковдрою любові. Так, тебе. Я люблю тебе", - написала дівчина, яка часто закликає всіх вірити в себе і свою силу. Також Белла додала кілька спекотних фото і відео в бікіні, які продемонстрували її досконалу фігуру.

Белла приміряла синій купальник, прикрашений білою аплікацією. Зверху вона накинула коротку сорочку. Дівчина позує на тлі океану, спокусливо підстрибуючи в бікіні. Чи варто говорити, що її засмагле тіло просто підірвало мережу? Тоненька талія, залізний прес і спокусливі вигини стегон змусили фанатів писати численні коментарі та визнаватися Беллі у взаємній любові.