ua en ru

Гаряча матуся: вагітна Емілі Ратаковскі позує в міні-сукні на високому каблуці

Гаряча матуся: вагітна Емілі Ратаковскі позує в міні-сукні на високому каблуці Емілі Ратаковскі (фото: instagram.com/emrata)
Автор: Lite

Емілі Ратаковскі не так давно оголосила світові про свою вагітність. Та й який сенс приховувати від громадськості радісну новину, якщо форми завжди стрункої моделі вже помітно округлилися. В коментарях фанати зірки невпинно пишуть, що їх улюблениця стала ще красивішою, коли набрала якісь кіло.

На цей раз Емілі показала новий образ із своєї колекції одягу: Ратаковскі не зраджує собі, вона стоїть на високих тонких підборах і в міні-сукні.

І хоча позує модель - як завжди, пікантні пози, зухвалий погляд, але все ж в усьому образі Емілі помітні зворушливі зміни - зовсім скоро малюк з'явиться на світ - і всім відома скандалістка і бунтарка Ратаковски перетвориться на матусю.

Гаряча матуся: вагітна Емілі Ратаковскі позує в міні-сукні на високому каблуціВагітність прикрашає Емілі Ратаковскі (фото: instagram.com/emrata)

В коментарях до фотографій шанувальники зірки назвали її найгарячішою майбутньою матусею евер. "Ти так прекрасна", "Ти завжди будеш моєю улюбленицею", "Емілі, ти стала ще красивішою", - не вгавали фанати.

Нагадаємо, що Емілі Ратаковски завжди любила жаркі фото у відвертих вбраннях і без. І з вагітністю ця її риса нікуди не поділася. А можливо, тільки посилилася. Не встигла модель і бізнесвумен оголосити світові про те, що чекає малюка, як тут же почала приміряти вбрання один іншого відвертіше.