ua en ru

Не хотів спілкуватися і бачитися: екс-чоловік Камінської зробив несподівану заяву про стосунки зі співачкою

Не хотів спілкуватися і бачитися: екс-чоловік Камінської зробив несподівану заяву про стосунки зі співачкою Слава і Едгар Камінські (фото: instagram.com/babaslavka)
Автор: Lite

Слава і Едгар Камінські були однією з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Але влітку 2019 року пара раптово розлучилася. Артистка важко переживала розрив відносин. Але з часом пластичний хірург і співачка зуміли знайти спільну мову і вийти на новий рівень спілкування, тим більше, що у них є двоє прекраних дітей – син Леон і дочка Лаура. Так, Едгар згадав про своє розлучення, а також зізнався, чому йому буває складно спілкуються з екс-дружиною.

В інтерв'ю Славі Дьоміну для програми "Слава+" на YouTube-каналі "Люкс ФМ" Едгар поскаржився на те, що багато хто бачить його в спотвореному світлі, не знаючи близько.

"Чую про себе певні вирази, слова, чутки. Я від них в шоці. Навіть не знаю, чому. Починаю гортати свою сторінку, Може я себе якось так веду? І я не знаю чому мене вважають якимось деспотом, нарцисом, узурпатором, хамом. Я точно знаю, що я не такий, 100%", - запевнив Едгар.

Він висловився про розлучення і зізнався, що прийняв таке рішення тому, що не бачив спільного майбутнього зі співачкою.

"Я не хотів не спілкуватися, не бачитися. Але я бачу, що там майбутнього не буде, і це травмонебезпечно для дітей. В силу свого характеру, я зміг прийняти таке рішення, і я знаю, що зробив правильно", - зазначив пластичний хірург.

Едгар зробив зізнання про спілкування з екс-дружиною

За його словами, людям страшно не те, що розлучатися – вони часто не можуть навіть розійтися і "тягнуть гуму", але, в підсумку, лише роблять один одному боляче.

Едгару неприємно, що Слава іноді дозволяє собі неприємні висловлювання на його адресу.

"Я ніколи не був противником зустрітися, побачитися. Але коли потім ти чуєш, як про тебе говорять, висловлюються, то, звичайно, не хочеться. Неприємно, коли близька людина, рідна про тебе висловлюється в емоціях. Це якось не дуже", - зізнався він.