ua en ru

Христина Соловій знялася для чоловічого глянцю: "моє тіло - моє діло" (фото)

Христина Соловій знялася для чоловічого глянцю: "моє тіло - моє діло" (фото) Фото: Христина Соловій (facebook.com/khrystyna.soloviy)

Популярна співачка Христина Соловій знялася для чоловічого глянцю Playboy. Сторінки журналу прикрасили фото зірки, а інтерв'ю артистки вийшло мовою оригіналу - українською.

Про це розповіла співачка у своєму Facebook.

28-річна Соловій зазначила, що відчуває себе достатньо самобутньою та красивою, аби "дозволити собі бути відвертою на фото, відео чи на сцені заради свого задоволення".

Також артистка зізналася, що будучи школяркою, десь з 5 класу, чула безліч об'єктивацій свого тіла, непрошених оцінок і порад з приводу довжини спідниць, яскравого макіяжу або "провокаційної" поведінки.

Христина Соловій знялася для чоловічого глянцю: "моє тіло - моє діло" (фото)

Христина Соловій (фото: facebook.com/khrystyna.soloviy)

Але рідні красуні надавали їй підтримку, розуміння, і "приймали всі її експерименти із зовнішністю".

Христина Соловій знялася для чоловічого глянцю: "моє тіло - моє діло" (фото)

Концерт Христини Соловій у Києві (фото: facebook.com/khrystyna.soloviy)

Вперше артистка отримала пропозицію публікації відвертих фото в 22-річному віці, але тоді злякалася можливих громадських засуджень.

"Вийти з токсичного контролю суспільства над проявами моєї сексуальності - це моє особисте відновлення незалежності. Мені 28, я відчуваю себе вільною і тепер мені так байдуже. Я навчилася насолоджуватися життям, молодістю, красою та нарешті кар'єрою. Моє тіло - моє діло", - пише Христина.

Христина Соловій знялася для чоловічого глянцю: "моє тіло - моє діло" (фото)Христина Соловій знялася для чоловічого глянцю: "моє тіло - моє діло" (фото)

Христина Соловій знялася для Playboy (фото: facebook.com/khrystyna.soloviy)

Підписники Соловій в мережі в більшості підтримують рішення артистки позбутися комплексів і скинути кайдани, нав'язані стереотипним мисленням деяких людей, які вважають, що мають право диктувати дівчині правила поведінки і "контролювати" її зовнішність та вчинки. Користувачі відзначають красу і сексуальність зірки, а також цікавляться, коли номер з'явиться у продажу.

  • Христина, ви найкраща. А взагалі, творчі люди найсексуальніші.
  • Тільки ви маєте право вирішувати що робити з власним тілом.
  • Бл*ха муха... Ніколи не цікавився цим журналом, а тут раптом захотілося його купити.
  • Та все в рамках пристойності! Естетично.
  • Люди іноді дуже важко сприймають, що інші мають права на власне тіло і на власну думку. Ви нікому нічим не зобов'язані, тільки собі і своїй свідомості. Дякую
  • Яка ж ви розкішна і чарівна панянка! Захоплююся вашим талантом і красою!
  • Дуже вас розумію. Фото вийшли дуже естетичні! Я до 24 взагалі не мала жодного фото в купальнику, тільки недавно сфоткалася на море, і ще була фотосесія. Так і думаєш, а що ж скажуть інші, а не дослухаєшся до своїх думок і почуттів...
  • Чудові фото. Як на мене, все дуже пристойно! Підтримую. Христина молодець!