ua en ru

Ідеальна пара: Венсан Кассель засипав мережу романтичними фото з Тіною Кунакі

Ідеальна пара: Венсан Кассель засипав мережу романтичними фото з Тіною Кунакі Венсан Кассель і Тіна Кунакі (фото: instagram.com/vincentcassel)
Автор: RBC.UA

Венсан Кассель і Тіна Кунакі вкотре підтвердили, що між ними панує гармонія і розуміння.

Знаменитий французький актор показав нові фото зі своєю молодою дружиною Тіною Кунакі.

Венсана Кассель і Тіну Кунакі останнім часом підозрювали в кризі і неполадках. Пара стала набагато рідше з'являтися на людях, так само рідко вони стали постити спільні знімки в Instagram. Численні шанувальники тут же вирішили, що справа йде мало не до розлучення. І ось, нарешті, подружжя підтвердило, що в їхній родині все, як і раніше, прекрасно.

Ідеальна пара: Венсан Кассель засипав мережу романтичними фото з Тіною КунакіІдеальна пара: Венсан Кассель засипав мережу романтичними фото з Тіною КунакіІдеальна пара: Венсан Кассель засипав мережу романтичними фото з Тіною КунакіІдеальна пара: Венсан Кассель засипав мережу романтичними фото з Тіною КунакіВенсан Кассель і Тіна Кунакі (фото: instagram.com/vincentcassel)

Венсан запостив кілька фото, на яких постав з коханою дружиною. Обидва одягнені по-осінньому, вони вирушили на Тиждень моди, який стартував в Парижі 28 вересня. На фото Тіна і Венсан виглядають щасливими і умиротвореними. Актор посилає в камеру поцілунки і притискає руку Тіни до щоки.

Шанувальники засипали пару сердечками, називаючи їх своїми улюбленцями. Знайшлися і ті, хто зазначив: Венсан не привітав Моніку в мережі з днем народження.