ua en ru

Ірина Федишин продала житло через коронавірус

Ірина Федишин продала житло через коронавірус Ірина Федишин (фото: instagram.com/irynafedyshyn)

Ірина Федишин продала закордонну квартиру

Ірина Федишин, як і багато хто інші зірки відчула наслідки пандемії коронавірусу. Популярна українська співачка залишилася не тільки без повноцінної концертної діяльності, але і без квартири на березі моря, яку їй взимку подарував чоловік і продюсер артистки Віталій Човник.

Пара вирішила продати квартиру в Болгарії навесні, коли почався карантин і кордони були закриті. Про це Федишин розповіла в програмі "Зірковий шлях".

"Почалися всі ці закриття кордонів, і ми хвилювалися, як буде далі. І знову ж діяльність під питанням. Оскільки гастролі і карантин. І ми вирішили, що краще перечекати", - заявила артистка.

Зараз співачка мешкає у Львові разом з чоловіком та синами. У сім'ї також є квартира в Києві, в якій вони зупиняються під час концертів. Але переїжджати до столиці не поспішають. Ірина хоче жити в приватному будинку, а не в багатоквартирному.

Ірина Федишин розповіла, що продала квартиру за коронавіруса (відео: YouTube)

Артистка зізналася, що ще хоче дітей. Разом з чоловіком вони вже роздумують над цим. У пари вже є двоє синів.

Зазначимо, що інша популярна українська співачка Джамала зізналася, чим "заїдала" карантин вихідного дня. При цьому вона склала цілий список.

Ми також писали про те, що Ірина Федишин відверто розповіла, як чоловік допоміг їй добитися успіху. Свого майбутнього чоловіка вона зустріла, коли їй виповнилося 18 років.