ua en ru

Виконавця ролі Містера Біга звинуватили у зґвалтуванні двох жінок. Актор все заперечує

Виконавця ролі Містера Біга звинуватили у зґвалтуванні двох жінок. Актор все заперечує Кріс Норт та Кері Бредшоу (фото: кадр із серіалу "І просто так")
Автор: RBC.UA

Не встигли вщухнути розмови навколо першого випуску продовження "Сексу у великому місті", головною обговорюваною персоною якого став Кріс Норт, як на актора обрушилася нова хвиля скандалів.

Одразу дві жінки звинуватили актора у зґвалтуваннях. Обидві ймовірні жертви стверджують, що вже змогли пережити свої травми, але повернення серіалу на екрани сколихнуло спогади. І вони зрозуміли – мовчати не можна. Жінки розповіли свої історії журналу The Hollywood Reporter.

Дівчина на ім'я Лілі познайомилася з актором у 2015-му, коли працювала офіціанткою у клубі. Кріс Нот запросив її на вечерю до знаменитого нью-йоркського ресторану, а потім покликав до себе додому. Лілі вирушила з ним, але за її словами, близькість не входила до її планів. Тоді як Нот наполягав і не звертав уваги на протести.

Виконавця ролі Містера Біга звинуватили у зґвалтуванні двох жінок. Актор все заперечує

Кріс Нот та Керрі Бредшоу (фото: кадр із серіалу "І просто так")

Друга жертва, яка назвалася Зої, зустрілася з Крісом у 2004 році, їй на той момент було 22. Актор роздобув її телефон та фліртував із нею, а пізніше запросив у басейн до себе додому у Західному Голлівуді. Дівчина прийняла запрошення та навіть відповіла на поцілунок. Але, як і попередня жінка, протестувала проти сексу, тоді як Кріс ігнорував це і навіть відмовився використати презерватив. Після того, що сталося, Зої розповіла все другу, який відвіз її до лікарні. Хлопець підтвердив інформацію. Але у клініці підтверджень знайти не вдалося.

Виконавця ролі Містера Біга звинуватили у зґвалтуванні двох жінок. Актор все заперечує

Кріс Нот та його дружина Тара Вілсон (фото: Getty Images)

Кріс Нот уже прокоментував ситуацію. Актор спростував звинувачення та наголосив, що для нього "ні" завжди означає "ні".

"Наші зустрічі проходили за взаємною згодою. Важко не поставити питання про момент, коли спливли ці історії. Я не можу знати напевно, чому про це заговорили саме зараз, але точно знаю одне: я не нападав на цих жінок", – заявив Кріс.

Скандальні заяви вже вплинули на роботу актора. Компанія Peloton, яка випустила ролик за участю актора після виходу першої серії серіалу "І просто так", видалила відео.