ru ua

Змінити свою реальність: Світлана Тарабарова в стильному светрі дала цінну пораду сімейним парам

Змінити свою реальність: Світлана Тарабарова в стильному светрі дала цінну пораду сімейним парам Світлана Тарабарова (instagram.com/tarabarova/)
Автор: Lite

Світлана Тарабарова - активна мама і дружина, у неї завжди знайдеться рада, як підняти настрій всієї сім'ї. Наприклад, якщо вона з'явиться в стильному вбранні, то, щонайменше, чоловіча половина будинку буде задоволена.

Наприклад, стильний лук в костюмі-оверсайз так сподобався фоловерам на її сторінці в мікроблозі, що їм навіть надихаються для новорічної вечірки.

Але звичайно, ще більше всі задоволені, якщо Тарабарова... смачно всіх нагодує. Так що, мами, запам'ятовуйте відмінний рецепт гарного настрою у всіх родичів: круасани!

Змінити свою реальність: Світлана Тарабарова в стильному светрі дала цінну пораду сімейним парам

"Перевірено. Самостійно ти можеш змінити свою реальність. Ви скажете - що? Круасани? Так! Прості заморожені круасани +30 хвилин у духовій шафі - і вдома настрій у всіх покращився одразу... Всім новорічного дива! Щастя в простих речах", - написала Світлана.

Змінити свою реальність: Світлана Тарабарова в стильному светрі дала цінну пораду сімейним парамСвітлана Тарабарова (фото: instagram.com/tarabarova/)

Нагадаємо, Світлана Тарабарова нещодавно вразила фанатів зворушливими знімками з чоловіком і сином.

На знімках, які запостила співачка, щасливі тато і мама по черзі годують з ложечки свого синочка. І Світлана, і Олексій, і малюк виглядають щасливими. Скоро підросте дочка Марія і приєднається до веселощів.